Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Privucena trenutnim desavanjima i pisanijama na nasem, nekad relativno normalnom forumu, odlucih da otvorim novu temu o pljuvanju....

Elem, pretpostavljam da svi znate kako se igra KALADONT, e sad, ovo je isti nacin ali umjesto lijepih, normalnih rijeci, molim buduce ucesnike da pronadju sto gadniju i uvredljiviju rijec, nije bitno o kojoj se vrsti rijeci radi....
Ono sto bih istakla je, da je pozeljno da uvrede i pljuvanja budu vec napisana na prethodnim temama, posebno da obratite paznju na novo izrecene izraze, s tim da nije neophodno da nova rijec ili sintagma ili recenica sadrzi dva zadnja slova prethodnog pojma....

Razlog ovog mog angazovanja je upravo prikupljanje nasih sirokonarodnih psovki, radi sto bolje analize istih i poredjenja sa prethodno skupljenim od strane Vuka Karadyica i ostalih mudrih ljudi (naravno, odmah da racionalizujem, ne poredim se sa njima), a sve u svrhu naucnih istrazivanja

Unaprijed zahvalna na vasoj pomoci!!!

E posto je red da pisac pocne ja cu da pocnem sa najcescom pljuvotinom na ovom forumu, s kojom se karakterisu svi koji se ne slazu a to je rijec:

FAŠISTA

(naravno da je obrazlozenje, pozeljno, ali ne i neophodno)
pa to je lepa rec prema reci PEDER
a sta mislis o ŠVARGLI od covjeka...(znacenje mi je nepoznato, pretpostavljam o cemu bi se moglo raditi ali :?: ...Bosanka sta da vam kazem oops )
to je od permutovane reci GLISA ali su se kroz vekove neka slova izlizala roll
laznjak!

vrlo lepa rec za eliminisanje sagovornika!
lol
nedojebano ....(opisni pridjev ili im Neda nije dala.. shock )
Odjebi
i sve mu je jasno

ma jok, to ce ga samo razgneviti k`o salaskog dzukca, pa ce se jos 3x vracati da zagrize!

lol
mozda si u pravu,sa nekima treba i lepo roll
Khm. kanda se osecam prozvanim...
Zao mi je sto remetim mir i idilu foruma ali man`s got to do what man`s got to do...
Ako nesto mrzim onda je to (nicim opravdana) arogancija, oholost i nipodastavanje svega stranog i svakog neistomisljenika karakteristicna za Druga Tiku koji ima negativne energije i zlobe za izvoz.Mogao sam da se okrenem i da kazem ma zabole me, ali mi je nesto reklo da uradim drugacije.Videcemo na sta ce ovo izaci, ali koliko mi vreme bude dozvoljavalo (a i ova kisa ubi), imam nameru da ga i dalje demoliram ovih dana.
Ako se vratite na pocetak posta o Guzatim Cehinjama (a i nekoliko puta kasnije) videcete da se ja zalazem za akademsku i argumentovanu diskusiju (ali ja se snalazim i u ovoj pljuvackoj, a jos kako bijem ako treba...) tako da sam Drug Tika daje ton svemu ovome...
Vama sveukupno se unapred izvinjavam, a ne pada mi napamet da psujem i pljujem na ovoj temi...
molimo Vas da ponovo procitate uvod...
Naravno da ste prozvani, i vi i ostali, ukljucujuci i Tiku (da neki zluradi ljudi ne bi pomislili da sam subjektivna)...Izvinite ali meni je dozlogrdilo pisanje odnosno pljuvanje par "muskarcina" koje se izivljavaju na MOM forumu, koji je bio jedno mjesto gdje sam pisala poeziju i argumentovano bez pljuvacine (bar ne u ovolikoj kolicini) razgovarala...
To sto imate reci jedan drugom, na tako lijep nacin, recite preko pvt..MI NISMO DUZNI da citamo vase nadmudrivanje ko je koliko inteligentan, odnosno koliki je kome polni organ, jer kad vec hocete da vam iskreno kazem, nisam stekla dojam da je bilo koji od vas ČOVJEK...S duznim postovanjem i bez uvrede, odnosi se na one koji se prepoznaju, pa makar ne priznali to ni sebi ni drugima...

popusta u gaĆE

zapisavas bandeRE

(neka sledeci izabere s kojom sintagmom nastavlja)
Najbolje je da oni sami doprinesu ovoj temi winkroll
Hermina se baš raspištoljila lollollol
šta si se bre uzjogunio lollol
Čovek samo srcem jasno vidi..Bitno je očima nevidljivo..
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:11 pm.