Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Bacis novcic u fontanu, zazmuris, zamislis zelju i .... i sta? Pa nista, koju zelju moze da ti ispuni jedan novcic? Ni jednu! Da je hrpa novcica pa hajde, mozda se koja zvaka "ucari". lollollol Bilo kako bilo, zelja mi je da odem u Firencu pa cu polako da "mecem" novcice sa strane ... unuci ce mi tako slikovito opisati kako ona zaista izgleda. lollollol
imam i ja zelju a gde da bacim novcic>?
:D
Pa zar nista nisi naucio iz mog malopredjasnjeg izlaganja? lol Mozes da ga bacis samo nekome u oko jer za drugo i nije. lollollol
bas sam nasao gomilu metalnih eurocenti u nekom starom novcaniku, pa rekoh, da ubacim negde... lol

uistinu, odavno sam presao te praktike, ono sto zelim i verujem, cinim i bez fontane...
Ja onda definitivno negde gresim! Sto vise radim ja sve manje novca imam, zar to nije paradoks? lollollol
Nije.

Treba imati na umu da postoje i unosniji "radovi" od "bacanja novca u fontanu". Wink
Definitivno aludiras na to da treba da se zaposlim. lollollolwink
Ja cu da odem u Rim i pokupim sve novcice iz Fontana di Trevi, a onda cu da bacim jedan u istu i pomislim zelju. lol
To bi mogao uz dovoljan broj ponavljanja da bude vrlo unosan posao?! lol
Slazem se. Zato i bacam novcic za srecu. lollol
Ja cu da odem u Rim i pokupim sve novcice iz Fontana di Trevi, a onda cu da bacim jedan u istu i pomislim zelju. lol
Bolje pozuri jel' se evo ja spremam da skocim "bombu" u tu fontanu, ima da je opeljesim ... al' najstrasnije! lollollol
Ne znam kad ti ides, ali ja letim onim jutarnjim avionom, sto poloce 06h twistedlol

Ko prvi devojci njemu devojka. lol
Pa gde bas te narodne da se setis? Ja nekako uvek kaskam za drugima ... i opet ostadose moji dzepovi prazni. lollollol
Nije opasno, ako su samo dzepovi wink
Dzoni
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:48 pm.