Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

a sad malo DESNO, DESNIJE...kutak za isplivavanje srpskog sovinizma....
Bolje rat nego pakt?
Vise me nerviraju nasi politicari koji nam to uviju u neku nasu "pobedu" nego ti evropljani koji znaju sta hoce...
Trebalo je da nas hebu deceniju da mi proglasimo nezavisnost kosova(namerno malim)....
a u Bosni ce uhapsiti Dodika za godinu dve...
A ovi nasi ce prodati EPS pa kud koji....pa po beloj evropi...
Trebali su odmah da uteraju do balcika pa da se priviknemo...naravno ne moramo da mesamo i da vicemo da nam je lepo....
Da li sve ovo znaci da imamo drzavu po neki 7 put u zadnjih dve decenije?
Treba li da slavimo stvaranje drzave srbije(namerno malim)?
i posto je ova vlada potpisala kapitulaciju da li ce se iznedriti neka oslobodilacka organizacija?
Da li nam treba Zikica Jovanovic da ubije jos nekog srbina?
...
Ko to bese 5 okt. na ulice????

Oni sto ne htedose u vojsku izdaice i kukavice

Ko dizase narod u sred rata na dezeterstvo i mitinge??

Koje odgovarao za izdaju zemlje??

lepo se osecaju srbi u c.g. u bosni u hrvatskoj na kosovu

ko zivi u srbiji kao srbi na kosovu?zivotinje u zoovrtu i to im Vuk daje bolje uslove nego taci srbima

ne valjase vam Slobo?Ziveo 5 oktobarr !!!!!ziveo klinton !!!!!

Zenjinite sto ste posejali....sam pao sam se ubio
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sad puste Seselja i da se povampirimo....
...
jebiga
trudili smo se

ali..;
ne mozes protiv bagre a da sam ne budes isto...

zivela sam u CG neko vreme. 'ebe me govor pa ne mogu da sakrijem odakle sam, ali hvala Bogu pa sam Vojvodjanka, to jos nekako prolazi...
dozivela sam da sedim u kancelariji a kolega crnogorac psuje majku stoki srpskoj...
hvala, ali ne hvala. nikada vise. ni na odmor!

zivela sam u CG neko vreme. 'ebe me govor pa ne mogu da sakrijem odakle sam, ali hvala Bogu pa sam Vojvodjanka, to jos nekako prolazi...
dozivela sam da sedim u kancelariji a kolega crnogorac psuje majku stoki srpskoj...

A sta mi sto zivimo ovde treba da radimo?Drzavljanstvo ako se odreknes srbije,posao takodje nemoze da radi niko ko jestranac u drzavnim ustanovama,pa se onda odjave iz srb. pa im daju c.g. drzavljanstvoo...pa sad jezik crnogorskiii...a albanci se i dalje pisu i vode kao albanci a imaju drzavljanstvo c.g. i imaju pravo na obrazovanje na albanskom jeziku....bljak bljakk ...planinaaaa sumaaa robinzoonn tarzaaannnn cu da postanem breeee

A sta mi sto zivimo ovde treba da radimo?Drzavljanstvo ako se odreknes srbije,posao takodje nemoze da radi niko ko jestranac u drzavnim ustanovama,pa se onda odjave iz srb. pa im daju c.g. drzavljanstvoo...pa sad jezik crnogorskiii...a albanci se i dalje pisu i vode kao albanci a imaju drzavljanstvo c.g. i imaju pravo na obrazovanje na albanskom jeziku....bljak bljakk ...planinaaaa sumaaa robinzoonn tarzaaannnn cu da postanem breeee

Prvo da pozdravim Miciku. Dobro se ti nama vratila, Mico nasa! Nadam se da si nasla bar malo vremena za sebe u period godisnje odmora. Smile

A, sad da predjem na Crnogorce. E, pa malo mi je muka od njih, pokondirenih Srba, koji dadose sebi crnogorsku nacinalnost i to uglavnom oni iz krsevitog Cetinja, koji su dosli u Beograd da zauzmu sve dirketorske pozicije, a kasnije i gradjevinsku mafiju. Crnogorci za Dz studiraju u Beogradu. Ako si stranac, izvoli pa plati, kao sto svi stranci placaju, a sada su Crnogorci stranci u Srbiji. Gde me nadjoste s ovim Crnogorcima evil ? Ako nastavim, bicu zla i neprijatna. Jadan Njegos prevce se u grobu.
Oduzela bih im sve stanove, sve poslove...skolstvo. Svi oni hrle u Sbriju, u Beograd, a mi da bi dosli na parce njihovog mora probljujemo krv. Neka hvala, idem na Havaje lol Nikada se Srbi nece opametiti. Nazalost i to na veliku zalost.
Zaboravih da napisem za ovaj nov crnogorski jezik lollol Tek je to komedija s onim shc i sl. lol I to opet oni od Cetinja insistiraju, a to i jeste neki njihov interni jezik. To bi bilo isto kao kad bi Vranjanci insistirali na svom jeziku. Nemam nista protiv dijalekta, naprotiv, uzivam da slusam te ljude, ovo je samo komentar u onako u prolazu. Tek da kazem kako braca Crnogorci poludese, a tek ih ceka bedak.

I gde me nadjoste s politikom. Mrzim politiku i sve te hohstapleraje evil

A, sad da predjem na Crnogorce. E, pa malo mi je muka od njih, pokondirenih Srba, koji dadose sebi crnogorsku nacinalnost i to uglavnom oni iz krsevitog Cetinja, koji su dosli u Beograd da zauzmu sve dirketorske pozicije, a kasnije i gradjevinsku mafiju. Crnogorci za Dz studiraju u Beogradu. Ako si stranac, izvoli pa plati, kao sto svi stranci placaju, a sada su Crnogorci stranci u Srbiji. Gde me nadjoste s ovim Crnogorcima evil ? Ako nastavim, bicu zla i neprijatna. Jadan Njegos prevce se u grobu.
Oduzela bih im sve stanove, sve poslove...skolstvo. Svi oni hrle u Sbriju, u Beograd, a mi da bi dosli na parce njihovog mora probljujemo krv. Neka hvala, idem na Havaje lol Nikada se Srbi nece opametiti. Nazalost i to na veliku zalost.

Kao i obicno,Vocka je realna i prozima stvari na pravi nacin(mada je ovog puta malo nose emocije wink )...
Treba dodati i lecenje na WMA pored studiranja...mene je licno najvise pogodilo kada sam video pun voz crnogorskih studenata koji su isli da glasaju za otcepljenje... :?

Ali...ima i pravih Crnogoraca,casnih...rezultat na referendumu je bio egal...na jednoj strani crnogorski Srbi a na drugoj oni koji su zaboravili da su Srbi(njih treba uputiti Njegosa,covek je sve lepo napisao i objasnio),CG muslimani,CG siptari i Malisori....Jos kad se doda nekoliko ukradenih procenata i mnogo vise kupljenih,ne bi me iznenadilo ponovno ujedinjenje za nekoliko godina...

Moji preci su bili ugledni Srbi iz Crne Gore koji su dosli da pomognu Karadjordjev ustanak i tu ostali...Neki zivi a neki ne...Ime i prezime mog pretka urezano je na ploci zahvalnosti u crkvi na Oplencu...

A na letovanje u CG odavno ne idem...Ne volim da me neko naziva "paradajz turistom"... evil

A ako nekad odem,otici cu da popijem pice sa Sejlorom wink
Hocu da kazem-nista nije crno-belo...svuda ima ljudi i neljudi,svesnih i nesvesnih,dobrih i losih....ne moze se generalizovati,tako pljunes i one koji to ne zasluzuju...
I ja zaboravih za Cetinjane...poznajem mnogo Crnogoraca...a jedino mi oni ne "leze"...jos ni sa jednim nisam nasao dodirnu tacku...ne mozemo da se slozimo ni oko boje zida... :?

Eto,sad i ja generalizujem,ali takvo je moje iskustvo.... Smile
Naravno, Miko, da ne mislim generalno. Imam i ja prijatelje Crnogorce, koji su predivni ljudi. Ovo se vise odnosi na politiku i one koji ih vode, kao i na saku ljudi koja sve to prihvata. Lako je manipulisati neobrazovanom masom. Njihov politicki vrh to koristi. Svako pametan zna ko je i sta je. Ne treba Milo Djukanovic i njemu slicni to da im kazu.
Dugujem ti pice zaovo xaxaxa mada vocka ne misli na mene,ja sam srbin iz crne gore i smeta mi sto albanci imaju veca prava ovde od mene i imaju podrsku svoje albanije dok mi imamoo .....
ajde da se ukakimo u ovu temu samo nam je podmetnu da nas nerviraa cetnik jedan srbijanski ebemliga u rogice lollol
Naravno, Miko, da ne mislim generalno. Imam i ja prijatelje Crnogorce, koji su predivni ljudi. Ovo se vise odnosi na politiku i one koji ih vode, kao i na saku ljudi koja sve to prihvata. Lako je manipulisati neobrazovanom masom. Njihov politicki vrh to koristi. Svako pametan zna ko je i sta je. Ne treba Milo Djukanovic i njemu slicni to da im kazu.

Eskobar je mala beba za nass bree ima da smrcetee i trazite jos ako budete dobri i imali paraa videcemooo
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:59 am.