Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Malo, malo, pa sigurno mnogi od nas dobiju poruku pod opcijom "poljupci". Meni to uopste nije jasno. Prosto covek ne zna sta da odgovori na to. Ne znamo ni sto nam neko salje poljubac? shocklol
Ne znam da li ovo cita tehnicka ekipa sajta, ali mislim da bi to trebalo izbaciti. Nepotrebno je, mada mozda i gresim, jer se izgleda masovno koristi. lol
Ako neko vec hoce da uspostavi kontakt, normalnije je da napise poruku, ovako, verujem da malo ko odgovori na to.
Slazem se...glupost neopisiva...nikad da ih izbrises...a ona crvena traka treperi,treperi... :?

Ili kad ti neko posalje samo smajlija...Pa sta da kazes na to? roll
posaljes i ti smajli... :D

mene nervira i chat... ne znam na kom principu funkcionise ali meni samo iskacu neki prozori, nema ni vreme kada ti je neko pisao, nista...
Ja taj chat nemam lol Mada su mi neki slali poruke i pitali zasto sam ih blokirala. Ako i jesam, zaista nemam pojma kako. lol

Evo, ovim putem se izvinjavam svima koji misle da su blokirani, za chat, jer nemam pojma o cemu se radi.
Ja taj chat nemam lol Mada su mi neki slali poruke i pitali zasto sam ih blokirala. Ako i jesam, zaista nemam pojma kako. lol

Evo, ovim putem se izvinjavam svima koji misle da su blokirani, za chat, jer nemam pojma o cemu se radi.

Vocko, ni ja ga ne koristim, ali recimo, nekada kada se logujem poiskacu mi ti neki prozorcici sa svakakvim porukama ko zna od kada...
ne znam ni ja kako se blokira neka osoba, a ako shvatih kako se iskljucuje ta opcija chata javi pliz Smile
Vazi, Nell Smile Mada, sumnjam da cu ukapirati. Smile
Bas si mi ti naivna. Sad cu ti poslati jedan poljubac lol
Pa posalji, nista novo. To je izgleda uobicajeno na sajtu.
Vratite poljubac nazad!
Meni je bas simpa opcija...
SmileSmileSmile
Nije rec o ljubljenu, vec o opciji "poljupci", koja mi bas i nije jasna. Po meni je suvisna i moze da se izbaci.
Ccccmmoooookkk smrcccc lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Vratite poljubac nazad!
Meni je bas simpa opcija...
SmileSmileSmile

Sta je tu simpa, majke ti?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:28 am.