Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta bi bio primeren termin kojim bi opisivali stanovnice EU?

Ako kazemo da su stoka necemo mnogo pogresiti, a evo i zasto.
Sta sad hoces time da mi kazes? twisted Taman pomislim da si covek, al ti si ipak Djavo!

Ili sluga Djavolova!

twisted
Neki dan sam imao neka posla koja sam bas onako zeleo da izbegnem, ali posto je to trajalo dva dana, a padala je kisa, resim da prespavam u nekom hotelu.

Prethodni put sam otisao u jedan hotel koji je spolja delovao normalno, ali je bio pun prasine, memle, ustajalog vazduha, a kada sam hteo da se istusiram pred spavanje setio sam se Marka Tvena i njegovog romana "Zivot na Misisipiju" (kada opisuje kvalitet vode) jer je iz slavine poteklo nesto nedefinisane boje, pa sam tusiranje preskocio jer je mini bar sadrzavao samo jednu flasicu vode koja je bila taman dovoljna za pranje zuba, te resih da tu vise ne dolazim.

I tako ovog puta, resim da odem u hotel u centru grada koji je delovao pristojno.

U stvari, najbolji deo nasih hotela je upravo recepcija, jer to ovde funkcionise po sistemu spolja gladac a iznutra jadac.

Elem ...

Lepo se ja uparkiram na vrata hotela, posto sam i parking rezervisao, a buduci da je bio popunjen do mere da se ni bicikla ne moze cestito prisloniti, ja to lepo navaljam na vrata i odem da ih maltretiram dok ne oslobode parking koji su garantovali, sto je potrajalo nekih pola sata.

U prolazu onjusim restoran, pa kako sam bio nezadovoljan utiskom resim da preskocim veceru, jer em nije zdravo jesti uvece, em nije pametno jesti ono sto ne mirise kako treba, izgled tu i tamo, moze covek i da zazmuri.

I taman da zaspim u tom "elitnom" hotelu, posle pazljive inspekcije sobe koja je takodje bila prasnjava, prepuna ustajalog vazduha, kad li zacagrlja nesto sto bi se u nekoj aproksimaciji moglo nazvati telefonom.

Recepcionarka, jedna velika debela cupava zenturina, me pita da li mogu da pomerim kola posto im nestaje parking, na sta je rekoh da ce u slucaju da nestanu moja kola ista platiti u obliznjem salonu i to koliko sutra.

Ali ipak sidjem do recepcije, da vidim o cemu se radi, jer sam vec tada shvatio da imam posla sa kompletnom garniturom idiota.

Tu opet nagrdim recepcionarku jer je nenormalna i kazem joj da ne bih ni dosao tu da sam znao da ce biti natezanja oko parkinga, te onako blago iznerviran a potpuno probudjen odem da popijem kafu.

U neko doba pojavi se copor kikotavog zenskinja velikih zadnjica koji se zavali za susedni sto a stolice zaskripase. Inace citav namestaj u tom hotelu je iz neke skripece serije tako da i najmanji pokret izaziva citavu kakofoniju razlicitih zvukova koji smetaju pri spavanju, a ako se i ne pomerate, to djubre opet skripi.

Pogledah ja malo ispod oka, preko levog ramena a oko glave, da vidim koje su to, kad ono neke cehinje.

Bas onako guzate, nekima treba bar dve stolice da sede s mirom.

E tu ti one navalise na neko pivo iz krigli, i dok si rek'o keks, napise se i pocese da pevaju neke tamo njihove "enci menci za kamenci" pesme.

Reko' jebo ti 'vaki hotel...

U medjuvremenu se pojavi i drugi copor, ove malo manje kilaze, ali deru se daleko bilo, da sam ja pomislio da je opet neka parada.

Slovenke.

Reko' aj jebes ih, neka ih, ne mogu biti gore od ovih guzatih.

Eeee....

Provalise one da je najjeftinije vino neki "Vranac" pa za pola sata ispraznise 6-7 flasa, a zatim posto su od tog vina ozednele, predjose na pivo, a ja narucih jos jednu kafu da vidim dokle ce to da traje.

Posle su resile da probaju skoro sve sto je pisalo u karti pica, ali sam ja otisao onog momenta kad se na ceske poskocice dodase i slovenacke popevke, tako da je restoran hotela delovao kao neka poslednja sansa za bekrije.

Iz nekog razloga, posto sam ja maler sa tim hotelima, ispade da se u sobi do mene nalazi neodredjen broj tih slovenki, iako je soba dvokrevetna.

E sad, posto su otprilike popile sve sto se nalazi u mini baru, izgleda da im je svasta nesto doslo pa su skripale namestajem i proizvodile razne zvuke do pola tri, otprilike.

Valjda ostalo od te parade, ali nikak'a posla nisu zavrsile, osim skripanja i larme, znaci k'o macje jebanje, nit' vece dreke nit' manjeg posla.

Ujutru, probudih se sa temperaturom, jer kineska klima radi kako kad pa je malo hladila malo grejala, a prekrivaci su bili nesto izmedju najlon vrece i jeftine zavese.

Nekako sidjem u restoran, koristeci neki lift koji je prethodnu noc pricepio jednu pijanu cehinju koja je izazvala citavu uzbunu da je odglave.

Kao fora, svedski sto...

Ne da imam odbojnost prema tom coporativnom grabezu, vec je to gore nego da sam u kakvoj menzi, jer u menzi bar znas ko je sve imao kontakt sa hranom, ili se bar tesis da znas.

E sad, ove si kijale, kasljale, krkljale onako mamurne, cupave, dlakave, jedna guzata se cak i isprdela i rekla "ups" i nasmejala se da su se zatresli prozori, a ja sam otisao u najudaljeniji deo restorana, nadajuci se da su dovoljno lenje da mi ne prilaze.

E sipak.

Eto ih oko mene, kao da su namerno to htele da urade, a isle su po pet puta do "samousluge" tako da sam odmah saznao zasto su im tolike guzice.

Nahvatah konobara i narucih dorucak, na sta se on onako plasticno nasmesi i pomenu da ima svedski sto, kao da je to ne znam ni ja sta, neka povoljnost i luksuz.

Na to mu ja rekoh, koncizno i sasvim odredjeno, sta ce on da uradi i kojim redosledom, i sta ce da mi donese za dorucak, a na nacin koji ne trpi prigovore.

Nakon dorucka i "check-out" procedure naterao sam osoblje da oslobodi prilaz parkingu da mogu da izadjem svojim kolima.

Od sada, prvo pitam za cenu prenocista, i ako je manja od 150 evra ne ulazim jer se moze naici na svakojaki olos, a garantovano nema spavanja.
Sta sad hoces time da mi kazes? twisted Taman pomislim da si covek, al ti si ipak Djavo!

Ili sluga Djavolova!

twisted

E pa idi ti pa jedi cupavu salatu iz koje vire razne dlake i na koju se ko zna ko vec iskijao i sta sve ne, a sve one zemicke su prepipale koja je meksa, koja je tvrdja, kao da imaju vestacke zube.

Ja se bar pristojno obucem kad udjem negde, a ne dodjem kao da sam ispao iz ves masine posle predpranja.

I posle ja tamo nesto ovo ono ...

Ili sluga Djavolova!

twisted

E pa idi ti pa jedi cupavu salatu iz koje vire razne dlake i na koju se ko zna ko vec iskijao i sta sve ne, a sve one zemicke su prepipale koja je meksa, koja je tvrdja, kao da imaju vestacke zube.

Ja se bar pristojno obucem kad udjem negde, a ne dodjem kao da sam ispao iz ves masine posle predpranja.

I posle ja tamo nesto ovo ono ...

nemO ti meN tu mLogo ovo ono znas twistedlollollol
Postovani Gospodine iz Epa

it has come to my attention, da vi neometano sirite nozdrve na ovom forumu, tj sajtu na kome sam i ja sticajem nesrecnih okolnosti proveo neko vreme, koje sam ubijao citanjem vasih postova i inih literarnih uradaka.Zeljno sam cekao da vam neko odgovori kako treba , ali uzalud.Zbog toga vam ja objavljujem rat gospodine!
Pocecu sa ovom temom, i udariti vam nekoliko osvezavajucih lowkickova, posle cu (kada budem imao vremena) , svrnuti na religijske teme i upututi vam nekoliko krosea u glavu, i na kraju cu staviti dupli deklung i sacekati odgovor.Moze?Kada bijem, prestajem da persiram...

Ako vec kopiras Marka Tvena u stilu pisanja, onda nemoj da ga pominjes onde gde ga kopiras.Inace njega (kao i uostalom sve pisce) je najbolje citati na jeziku na kome je pisao (ukoliko mozes)
Tvenov duh je veoma tesko prevesti i docarati na srpskom...Onda bi video i osetio da iz njegovog narecenog dela, provejava simpatija za sve sto je opisao.Za razliku od tebe...
Ustajao vazduh...Jebote, strasno!Kako si preziveo tu torturu?Preporucujem ti da posetis depadans hotela u Boru gde sam ja bio prinudjen da prenocim...Vazduh je zbog rupa na plafonu veoma svez.Ali tebi bi onda smetala kisa...
Telefon im nije moderan?Recepcionarka ruzna?Barabe...
Verovatno je i kafa sto su ti skuvali bila tanka...Ali to si zaboravio da pomenes...Ali najbitnije on svega, evroseljanke!
Velike im guzice...Sram ih bilo!Pa dosle da se licno uvere u te price o cuvenim Srpskim Pastuvima koji imaju opremu i za takve, medjutim videvsi tebe mrsomuda, odlucuju da tugu utope u alkoholu.Ko ce da ih krivi...
Onda im se pridruzuju Slovenke , koje nemaju velike guzice ali im nesto drugo fali , isto piju, i pocinju da pevaju!!!Zamisli pevaju!Umesto da legnu u krevet u pola deset!Namestase se one tako ali uzalud, jer nikakvog coveka sa ispravnim alatom i patriotskim duhom u hotelu ne bese (sto je stvarno bruka i sramota) i skripase sa namestajem loseg kvaliteta, i na kraju odose u sobu da se medjusobno ispomognu, nateravsi tebe da to slusas smrzavajuci se.
A da, iako si triperisao za sve zivo, nisi se setio da trazis rezervno cebe. CEBE!U pravu si cebici se ne peru, ko zna sta je sve na njemu...Bolje se ti ipak smrzni...Ja sam se u vojsci pokrivao sa cebetom iz 65 i pogledaj sad na sta licim...
Kineska klima...Ajde nadji mi jednu klimu koja se kod nas moze kupiti a da se ne pravi u Kini (kao i 90% tehnike)...
I tako zgranut njihovim ponasnjem za doruckom, ostavsi NOBle kao Poirot i uveren da ne treba ici u uniju koja u svojim nedrima krije takve nakaze, dajes iskren i sopstvenim gorkim iskustvom stecen savet auditorijumu ovog sajta:NE tamo, zene su im guzate, dlakave, piju, lezbejisu se, prde, i mnogo jedu!!!
Izuzev lezbejisanja (za koje pretpostavljam da je bilo povracanje u WC solju od naseg superkvalitetnog "Vranca", a koje je tvoja masta pretvorila u nesto drugo) , udji u bilo koju nasu drzavnu firmu tipa Zavoda za Ovo i Ono, i videces da si opisao 70% zena koje tamo rade.
Beauty is in the eye of the beholder...A ti si mnogo gadan beholder...
E i hvala ti za savet oko izbora hotela!Ja isto, cim cujem da je cena ispod 300E za noc necu ni da primirisem unutra.Odmah obaram sediste i spavam u kolima...
Tikice, najveca stoka si ovde ti!
uz to si i fasista, pfuj!
Sto se tice nasih zena, svakodnevno ih srecem u raznim situacijama i mogu slobodno reci da su kud i kamo normalnija celjad od onoga cemu sam bio izlozen.

Vidim da je neki euroljubac pohisterisao sto je prepoznatljiva karakteristika za neke, razne, aktiviste, nedojebane i slicno, modus operandi, dodao bih.

Mark Tven je davao prikaz simpatije zato sto je sasvim iskreno mrzeo ljude, dok sam ja napisao tacno kako jeste iz potpuno suprotnih razloga. Nemam ambicije da postanem pisac, ali mogu slobodno reci da bi to bilo najslicnije Efraimu Kisonu.

Ali, Kison nije amerikanac, pa je sasvim moguce da euroljubac ne zna o kome se radi.

Biter, kao i obicno, ima napad nejebice, nista cudno za njega.

8)

it has come to my attention, da vi neometano sirite nozdrve na ovom forumu, tj sajtu na kome sam i ja sticajem nesrecnih okolnosti proveo neko vreme, koje sam ubijao citanjem vasih postova i inih literarnih uradaka.Zeljno sam cekao da vam neko odgovori kako treba , ali uzalud.Zbog toga vam ja objavljujem rat gospodine!
Pocecu sa ovom temom, i udariti vam nekoliko osvezavajucih lowkickova, posle cu (kada budem imao vremena) , svrnuti na religijske teme i upututi vam nekoliko krosea u glavu, i na kraju cu staviti dupli deklung i sacekati odgovor.Moze?Kada bijem, prestajem da persiram...

Ako vec kopiras Marka Tvena u stilu pisanja, onda nemoj da ga pominjes onde gde ga kopiras.Inace njega (kao i uostalom sve pisce) je najbolje citati na jeziku na kome je pisao (ukoliko mozes)
Tvenov duh je veoma tesko prevesti i docarati na srpskom...Onda bi video i osetio da iz njegovog narecenog dela, provejava simpatija za sve sto je opisao.Za razliku od tebe...
Ustajao vazduh...Jebote, strasno!Kako si preziveo tu torturu?Preporucujem ti da posetis depadans hotela u Boru gde sam ja bio prinudjen da prenocim...Vazduh je zbog rupa na plafonu veoma svez.Ali tebi bi onda smetala kisa...
Verovatno je i kafa sto su ti skuvali bila tanka...Ali to si zaboravio da pomenes...Ali najbitnije on svega, evroseljanke!
Velike im guzice...Sram ih bilo!Pa dosle da se licno uvere u te price o cuvenim Srpskim Pastuvima koji imaju opremu i za takve, medjutim videvsi tebe mrsomuda, odlucuju da tugu utope u alkoholu.Ko ce da ih krivi...
Onda im se pridruzuju Slovenke , koje nemaju velike guzice ali im nesto drugo fali , isto piju, i pocinju da pevaju!!!Zamisli pevaju!Umesto da legnu u krevet u pola deset!Namestase se one tako ali uzalud, jer nikakvog coveka sa ispravnim alatom i patriotskim duhom u hotelu ne bese (sto je stvarno bruka i sramota) i skripase sa namestajem loseg kvaliteta, i na kraju odose u sobu da se medjusobno ispomognu, nateravsi tebe da to slusas smrzavajuci se.
A da, iako si triperisao za sve zivo, nisi se setio da trazis rezervno cebe. CEBE!U pravu si cebici se ne peru, ko zna sta je sve na njemu...Bolje se ti ipak smrzni...Ja sam se u vojsci pokrivao sa cebetom iz 65 i pogledaj sad na sta licim...
Kineska klima...Ajde nadji mi jednu klimu koja se kod nas moze kupiti a da se ne pravi u Kini (kao i 90% tehnike)...
I tako zgranut njihovim ponasnjem za doruckom, ostavsi NOBle kao Poirot i uveren da ne treba ici u uniju koja u svojim nedrima krije takve nakaze, dajes iskren i sopstvenim gorkim iskustvom stecen savet auditorijumu ovog sajta:NE tamo, zene su im guzate, dlakave, piju, lezbejisu se, prde, i mnogo jedu!!!
Izuzev lezbejisanja (za koje pretpostavljam da je bilo povracanje u WC solju od naseg superkvalitetnog "Vranca", a koje je tvoja masta pretvorila u nesto drugo) , udji u bilo koju nasu drzavnu firmu tipa Zavoda za Ovo i Ono, i videces da si opisao 70% zena koje tamo rade.
E i hvala ti za savet oko izbora hotela!Ja isto, cim cujem da je cena ispod 300E za noc necu ni da primirisem unutra.Odmah obaram sediste i spavam u kolima...

heheheheheehhe e svaka ti dala ! lol i dobro ni doshO lol
Jano, jes' i ti dlakava i cupava i prdis dok grabuljas po ruskoj salati i grubom grabis za virslu?

Hahahaha.... ako je osnova za ocenivanje ponasanje i psovke, koje mogu da se vide i na ovom sajtu od strane "naseg naroda" onda je to kompliment... Wink
Ti si covece nacisto pukao... 8)
Jano, jes' i ti dlakava i cupava i prdis dok grabuljas po ruskoj salati i grubom grabis za virslu?

ja sam iz SrbijO Tikomire, zaboravljUvash , ja jos i kopam nos pride dok podrigujem za to vreme a grabam se sa sve oguljeni lak na noktI a virsle ne jEm 8) lollollol

ebes Tiku 8) lollollollol

Hahahaha.... ako je osnova za ocenivanje ponasanje i psovke, koje mogu da se vide i na ovom sajtu od strane "naseg naroda" onda je to kompliment... Wink
Ti si covece nacisto pukao od usmrkavanja koke koju spominjUvas na ednoj drugoj temi... 8)

bem ti ko da sam ja ovo pisala 8)

Zanimljiv claN(ak)... lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Zanimljiv claN... lol

i ti misles? StaN de u red, prva sam ga primetUvala lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:35 pm.