Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U petak 22. oktobra u 22 sata na Prvoj startovaće dugo najavljivani i iščekivani "VIP Survajver"

Aleksandra Perović je rekla da je danima na Filipinima "čula" zvuk SMS poruka: “Prvih desetak dana sam stalno čula zvuk poruke! Čak sam i osećala sat na ruci i stalno 'gledala' koliko je sati! Odmah bih se vratila na Filipine. Nakon što je splasnula euforija i pošto smo pojeli sve što smo želeli i videli ljude koji su nam nedostajali, svi smo rekli da bismo se vratili. Tamo smo bili sami sa prirodom, sa samim sobom i sa suludom, nerealnom, ludačkom situacijom i zbog toga bi mi bilo jako žao da nisam učestvovala u 'Survajveru'”, rekla je Aleksandra.

Andrej Maričić otkrio je da mu na Filipinima problem nisu pravili ni hrana, ni divljina, niti zadaci, nego ljudi! “Ovo je bilo iskustvo za ceo život! Retko se pruža prilika da ti neko dođe i ponudi da mesec dana budeš u divljini, preživljavaš, jedeš pirinač i piješ vodu! U početku mi je najteže pala higijena, ali kasnije oguglaš na to. Najteže su mi zapravo pale ljudske osobine, u suštini ljudi su najveći problem. Ovaj 'Survajver' će biti primer da jedan rijaliti može da bude uspešan i gledan, a da nema dupeta, sisa, golotinje, tračeva, seljačenja i ostalih fora!”, rekao je Maričić.

Pevačica Jelena Mrkić ne kaje se ni zbog jednog momenta provedenog na pustom ostrvu i kaže da su joj samo nedostajali porodica i prijatelji! “Stekla sam veliko životno iskustvo na Filipinima i ne kajem se ni zbog jednog trena provedenog tamo! Zvono mobilnog telefona mi uopšte nije nedostajalo. Nedostajali su mi samo porodica i prijatelji! Najteže su mi pali ljudi jer ne može priroda da ti učini nažao, koliko mogu da ti učine pojedinci. Čak mi ni gladovanje nije bilo toliko strašno. Ne kažem da su ljudi bili loši, nego je bilo teško uklopiti se sa različitim profilima ličnosti na pustom ostrvu,” rekla je za "Tračaru" pevačica.

Nekadašnji odbojkaš Edin Škorić priznaje da mu je najteže pala razdvojenost od dece: “Ovog momenta bih se vratio na Filipine, da me neko pozove, peške bih krenuo! Najteže mi je pala odvojenost od dece, iako sam mislio da će mi najteže pasti glad. Super sam se uklopio sa ljudima, čak i onima koje nisam znao. Normalno je da u tako ekstremnim uslovima dođe i do nekih nesuglasica. Nakon učešća u ovom rijalitiju odlučio sam da više vremena provodim sa ljudima do kojih mi je stalo i shvatio sam da sam mnogo vremena i energije dajem ljudima koji to ne zaslužuju!”

Ucensici

Pevač Nikola Rokvić, glumac Miloš Vlalukin, Aleksandra Perović, Marko Bu­lat, hiphoper Toni Petkovski, pevač Knez, Jelena Mrkic ,Goca Tržan, Vesna Zmijanac i njena ćerka Nikolija, Biljana Cincarević, Edin Škorić, baletan Milan Rus i voditelj Andrej Maričić, manekenke Katarina Vučković i Bojana Barović
aooo opet si navrk glaaveee...gledaj to prati pa ni prenesi odje da znamo o cemu se radi ...a oce bude seha itamo a shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Nikola Rokvic i Bojana Barovic vodili su ljubav na Filipinima ni manje ni više nego pred kamerama, saznaje Kurir Stars od izvora bliskih produkciji “Survajvera”.
Folk pevac i bivša “modelsica” bacili su oko jedno na drugo cim su stigli u daleku zemlju, a kako su dani na pustom ostrvu odmicali, tako su se njih dvoje sve više zbližavali.

- Svi ucesnici “Survajvera” videli su da su oni u šemi iako su se u pocetku trudili da sakriju vezu. Me|utim, jedne noci su se iskrali malo dalje od kampa, u kojem su spavali ostali takmicari, i kada su našli skrovito mesto - pao je prvi seks! Golupcici nisu znali da je produkcija pokrila veci deo ostrva kamerama i da je njihov ljubavni cin zabeležen, što ce najverovatnije videti i gledaoci cim krene emitovanje na Prvoj televiziji - kaže dobro obavešteni izvor Kurira.

Još nije poznato da li ce producenti pustiti u etar sav materijal kojim raspolažu, ali ono što je sigurno jeste cinjenica da Bojanina i Nikolina ljubav preživljava i posle povratka u civilizaciju. Pobednik “VIP Survajvera”, o cemu je Kurir prvi pisao, i atraktivna manekenka bukvalno se ne razdvajaju otkad su se vratili u Srbiju.

Kad smo ih pozvali za komentar u vezi sa seksom na Filipinima, Bojana nam je kratko izjavila kako ne želi da komentariše ništa u vezi s tim, dok je Nikola ostao nedostupan.
Uostalom, šta on ima da prica. Pokazao se na delu kad je trebalo.

Dopalo mi se Nikolino salce na stomaku

što se desilo tokom rijalitija, ali se ipak nisu u potpunosti razotkrili.
- Pored njene lepote, dopala mi se kao osoba - dobra je, druželjubiva i veoma duhovita. Od prvog susreta osetio sam bliskost s njom, prvo na drugarski nacin, a posle je to preraslo u nešto više... Bilo je prilike za romantiku. Nismo se krili, ali nismo insistirali na romansi. Naravno da se osetila ljubavna energija - pricao je Nikola.
A Bojana je otkrila da su ih zapravo spojile razne situacije u kojima su se oboje osecali ugroženima.
- Emotivno zbližavanje desilo se spontano, niko ništa prvi nije uradio. Kada ste tako blizu i upuceni jedno na drugo, zbližavanje samo pocne... Dopalo mi se njegovo salce na stomaku, koga se u me|uvremenu oslobodio, pa mi je sada manje lep. Šalim se, naravno - govorila je Bojana.
„Survajveri" nisu više mogli da slušaju kuknjavu Nikolije Jovanović i, na njenu molbu, izbacili su je iz plemena Kasukok,

Iznenađujuće je što je malo kasnije suparničko pleme Bahandi izglasalo da kofere spakuje i Nikolijina majka Vesna Zmijanac!

- Želim da idem kući jer ne mogu nikako da se izvučem iz krize. Ni u ugovoru, na papiru, ni na Jutjubu „Survajver" ne deluje tako strašno kao u realnosti - požalila se Nikolija.

Vesna je pokušala da ubedi ćerku da ostane, ali bezuspešno.

Sa druge strane, pleme Bahandi glasalo je da Vesna napusti rijaliti! Razočaranu folk pevačicu Nikola Rokvić je ispratio pesmom „Čiji ono svatovi". Međutim, Vesna za Press kaže da tu nije kraj iznenađenjima.

- Nikolija i ja smo se dogovorile da budemo u različitim plemenima jer nije normalno da ćerka i majka sve vreme budu zajedno na pustom ostrvu. Krivo mi je što se nisam borila do kraja. Bilo mi je teško zato što je bilo lepo družiti se sa svima njima. Ja u stvari nisam ispala, videćete u nastavku „Survajvera" - rekla je Vesna.

Nikoli izuzetno prija boravak na Filipinima zbog manekenke Bojane Barović, koja nije ostala imuna na njegovo udvaranje. Njih dvoje su se sve vreme grlili u vodi.

Goca Tržan je iznenadila cimere kad je odlučila da masira Makedonca Tonija Zena. Nakon masaže leđa, on ju je zamolio da mu solju istrlja i stomak.

- Hoću, malo sutra, treba ovo moj muž da gleda, jesi li normalan?! Ne znam kako ću da mu opravdam i leđa što sam ti trljala - pravdala se Goca bežeći u vodu.

Pevačica za Press kaže da je zapravo dobila zadatak da masira Tonija.

- Doktorka me je zamolila da Toniju izmasiram grozne bele bubuljice koje su mu se stvorile od vlage. Prihvatila sam da mu iscedim te bubuljice, ali ga nikada ne bih masirala po stomaku kao što je on, kroz šalu, tražio. Na šta bi to ličilo, ipak, ja sam udata žena, a rijaliti gleda moj suprug - rekla je Goca.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:30 am.