Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

u subotu gledajuci polufinalnu utakmicu izmedju Srbije i Turske stekao sam utisak da smo pokradeni toliko da je to i bezobrazluk...
cak i kos s kojim su oni pobedili nije bio regularan bar za nas i pravila kosarke ali ...

vidite i sami

volim kosarku ali ono je bilo nesto sto do sada nisam video da se u njoj desava (mislim na onog turcina od 2 metra koj ko pi... zavija na terenu ne zeleci da izvodi slobodna bacanja).

mnogo je primera u sportu gde su se ovakve ili slicne stvari desavale

imate li Vi neki komentar ??
Ma, ovo je bio vikend za infarkt.

Mislim i ja da je bilo dosta nepravedno protiv Turaka. Kao da su trebali da pobede jer su domacini.
znas kako
jedna prosecna kosarkaska ekipa(turska) je dobila srebro,ne kazem osvojila jer to nije uradila...

ipak me vredja cinjenica da neki tramvajdzija iz dominikane odlucuje o necemu ...
mnogi sportisti se godinama spremaju ,odricu svega za nesto poput ovoga i onda neki sudija potplaceni ili pristrasni odluci da zbog "viseg interesa " nece moci bolji da ide dalje!!

svedoci smo i zavrsenog svetskog prvenstva u fudbalu
jedva cekam da pocne,spremim grickalice pice....tv oovooolikkiii ekrann,gledam pa gledam pa navijam pa malo psujem pa malo vise psujem pa jos malo vise vicem i psujem .....i kad se razjarim ko bikk onda se pitam ko me drzi pred tv....i tako vise ne gleeedammmm
i ne naavijaammm breeeee ..za nikogaa
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
znas kako
jedna prosecna kosarkaska ekipa(turska) je dobila srebro,ne kazem osvojila jer to nije uradila...

ipak me vredja cinjenica da neki tramvajdzija iz dominikane odlucuje o necemu ...
mnogi sportisti se godinama spremaju ,odricu svega za nesto poput ovoga i onda neki sudija potplaceni ili pristrasni odluci da zbog "viseg interesa " nece moci bolji da ide dalje!!

svedoci smo i zavrsenog svetskog prvenstva u fudbalu

Sve je sad zavrseno, a pamtice se samo da su Turci pobedili 2010.
jeste
pamtice se to
na zalost veliku...
wink Još edna u nizu pretrpljenih nepravdi. Mene samo teši pomisao da će nama Srbima sve to duplo da se vrati na onom svetu, verovatno.

Šteta što naši momci ne osvojiše bar bronzu, kao neki zalog za budućnost.
Gledajuci oglas postavljen na forumu stičem sam utisak da onaj ko prihvati za ozbiljno ono što piše će biti pokraden i da je to i bezobrazluk... Wink

Fitnes oprema i sprave za vežbanje. 3-10 min./dan i izgledaš kao sa sliku. roll

Čak su istakli i cenovnik za koliko će da pokradu naivne. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:29 am.