Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kakva je vasa definicija harizme i sta ona pretstvlja?

Da li se covek radja sa harizmom ili se ona stice vremenom?

Za neke osobe kazu da su harizmaticne. To ih cini posebnim, izdvaja ih iz mase proseka, ujednacenosti. Harizmaticne osobe su uvek dobro dosle u svako drustvo. Jednostavno, svima su simpaticni i svi ih vole.

Imate li u svom okruzenju takvu osobu? Sta je to sto je cini harizmaticnom?
sposobnost je genetski predodredjena a na to se nadgradjuje stil tokom zivota... potrebno je mnogo sitnih detalja da bude ispunjeno, i iskreno, jos nisam sreo harizmaticnu licnost koja nije imala srecu da se rodi i zivi u blagostanju...
za tako nesto je potrebno bezbriznost...

kada se svi uslovi stvore a desi se i poslovni ili drugi uspeh, harizma prerasta u markantnost...
zar ne?

/njamiiii, vocna salata! :D :D :D /

To je taj famozni faktor X. Smile Ili ga imas, ili ga nemas.

htela si reci Y?

lol
gospoDZo brate... 8)
kada se pomene harizma uvek se setim Smile.

izmedju ostalog, i ti si Vocko jedna veoma harizmaticna osoba Smile.
btw, huuuuuuge like za novi avatar Smile.
Ne znam dal je to to, al gde god da se poJavim priVučem pažnju. Eto pre neki dan neki sastanak (nIe bitno gde i kojim povodom), bilo edno pedesetak ljudi u salE, snimali ovi naši iz lOkalnu televiziju. Gledam uveče lokalne vesti..., i šta mislite koga su usnimili onako u "krupnom kadru", pa naravno Tantala, da gi ebem. Ili pre edno dvadesetak i kusur dana, otišO ti ja malo na šabački vašar što se održava za Čivijadu. Edna od maniFestacije je i "druženje u kafani kod Lile" kod ovi mOji u ciga-mali. Bilo veselO, pEvaju se romske pesme, Ljuba Aličić, Šaban Šaulić, Giba samo "piče" pa prosto razvaljuju kOlko dobro pevaju... Ja se malo "opustio", sutradan gledam u lOkalnim vestima prikazuju neki iNsert sa te naše kulturne večeri i ko je jO5 u "krupnom kadRu"? wink TaNtal..., da gi ebem blesavog. Posle me kolega malKo zezzale, a ja edanput u godinu dana malo izišO u kafanE i usnimili me.
Mis'im da je to urođeni (prirodan) talenat kojim osoba koja je poseduje, ima bravuroznu nadarenost da animira... Vrhunski glumci imaju tu osobinu... wink

P.S. Tantal je (npr) to više puta dokazao a da to nije hteo... Harizma se ne da obuzdati... Ona sija uvek... wink

Nemo' sada da se uobraziš... wink
Jesam cuo za harizmaticnu osobu, istini za volju i sreo sam par takvih. Sklon sam misljenju da je harizma nesto sto se vremenom i iskustvom dobija, naravno neki od nas to nikada nece posedovati. U svakom slucaju kod harizmaticne osobe i najprostije "cao" zvuci privlacno, pametno i nadasve je primeceno. wink
((http://www.fotorola.com/uploads/ccb381aaac.jpg))

Carisma je revolucionaran model čiji je uspeh sprečen auto mafijom. :D
sposobnost je genetski predodredjena a na to se nadgradjuje stil tokom zivota... potrebno je mnogo sitnih detalja da bude ispunjeno, i iskreno, jos nisam sreo harizmaticnu licnost koja nije imala srecu da se rodi i zivi u blagostanju...
za tako nesto je potrebno bezbriznost...

kada se svi uslovi stvore a desi se i poslovni ili drugi uspeh, harizma prerasta u markantnost...
zar ne?

/njamiiii, vocna salata! :D :D :D /

Ne bih se slozila da su harizmaticne osobe samo one koje se rode i zive u blagostanju. Oni su mozda opusteni, nemaju problem novca, ali to ne znaci da imaju i harizmu. Blagostanje ne daje harizmu.

Moguce je da se rodi osoba s harizmom. Sta mislis sta je to sto nekog cini harizmaticnim? Smile
Ljudi ne izbegavajte me, ta ja sam harizmaticna licnos' lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ne znam dal je to to, al gde god da se poJavim priVučem pažnju. Eto pre neki dan neki sastanak (nIe bitno gde i kojim povodom), bilo edno pedesetak ljudi u salE, snimali ovi naši iz lOkalnu televiziju. Gledam uveče lokalne vesti..., i šta mislite koga su usnimili onako u "krupnom kadru", pa naravno Tantala, da gi ebem. Ili pre edno dvadesetak i kusur dana, otišO ti ja malo na šabački vašar što se održava za Čivijadu. Edna od maniFestacije je i "druženje u kafani kod Lile" kod ovi mOji u ciga-mali. Bilo veselO, pEvaju se romske pesme, Ljuba Aličić, Šaban Šaulić, Giba samo "piče" pa prosto razvaljuju kOlko dobro pevaju... Ja se malo "opustio", sutradan gledam u lOkalnim vestima prikazuju neki iNsert sa te naše kulturne večeri i ko je jO5 u "krupnom kadRu"? wink TaNtal..., da gi ebem blesavog. Posle me kolega malKo zezzale, a ja edanput u godinu dana malo izišO u kafanE i usnimili me.

To ne znaci da si harizmatican. Mozda ti je figura upadljiva lolwink
Amaaaaan zamaaaaan!!! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
gospoDZo brate... 8)
kada se pomene harizma uvek se setim Smile.

izmedju ostalog, i ti si Vocko jedna veoma harizmaticna osoba Smile.
btw, huuuuuuge like za novi avatar Smile.

Gde se seti gospoDZo brate lol Da, on je poseban. Ne znam ga licno, ali nije nemoguce da ima harizmu. 8) wink

Usput, hvala za ovaj lep komplimet. Bas si me iznenadila. oops
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:54 pm.