Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Odavno nije bilo "nocne smene" na forumu. Cini mi se da se ovih dana sve vise clanova pojavljuje u kasnim vecernjim satima. Smile Mozda ce se ponoviti period od pre par godina. Bilo bi lepo. wink
zar ne???

bas sam razmisljala o tome Vocko, kako je bilo lepo kada smo se druzili nocOm Smile
Jel' to neki klub zatvorenog tipa, ili se primaju i novi clanovi? lol
naravno Smile, sto nas je vise to je veselije SmileSmileSmile
Ok, pisi tamo onda moje ime, zelim da budem drug clan. wink
Uzurpator Nocobdija lol
zabeleziTo wink
lollollol

treca smena je tek pocela, bogami... wink
Au, pa ja od sutra i radim trecu smenu, propade mi clanarina za ovu nedelju. lollollol
hajde... nemO' da se zalis, clanarina se ne placa wink
Pa zasta sam ja onda dao onolike pare? :x Aaaaaaaaaa, sada je meni jasno, mito, korupcija, javasluk! Zato sam tako brzo bio primljen, podmazano. winklollollollol
Pa zasta sam ja onda dao onolike pare? :x Aaaaaaaaaa, sada je meni jasno, mito, korupcija, javasluk! Zato sam tako brzo bio primljen, podmazano. winklollollollol

I sta sad reci na ovo lollollol

popo budi pametan rolllollol
to je tebe neko prevario da ti uzme pare roll
kod nas je gratis, nema Mite, Korupciju smo oterali a Javasluk ne dolazi, samo ponekad, al' na njega se niko i ne obazire lollollol

I sta sad reci na ovo lollollol

popo budi pametan rolllollol
Moracu pazljivije da biram reci, nisam znao da si ti tu negde i cekas da napravim gresku.
ne ne ne ne .....ja samo citam po Vuku wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:41 am.