Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Diva2944 kaže...

Nemogu ti poruku poslai, jer nisam platila članstvo

jao..pa ajd i ne moras..sve mi je jasnoroll
Posalamim onog ispod i iznad...
Dobar dan.
Jer, ono što nigdje više ne postoji, sačuvalo se ovdje kao čudo, kao mogućnost, kao opšta nada, primjer za ugled, utjeha ljudskom beznađu i samozaturenosti, radosna zora velikog očekivanja. SLOBODA.

Ovo krdo slobodnih konja, koji žive o travi i rosi, koji udišu slani vazduh s pučine, koji ne žive u omeđenim rezervatima, već u potpunoj slobodi pod otvorenim nebom, sami sebi udes i sudbina, jednaki pod suncem i kišom, jednako predati na milost obilja trave i nemilost suše, bez zavisti i mržnje, upućeni jedni na druge, moglo bi biti zametak velike slobode kosmosa.
Bela Griva kaže...

Dobar dan.

Pa gde si ti do sada bio/la
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Pa gde si ti do sada bio/la

Radio sam do 6 sati. Zasto pitas?
Jer, ono što nigdje više ne postoji, sačuvalo se ovdje kao čudo, kao mogućnost, kao opšta nada, primjer za ugled, utjeha ljudskom beznađu i samozaturenosti, radosna zora velikog očekivanja. SLOBODA.

Ovo krdo slobodnih konja, koji žive o travi i rosi, koji udišu slani vazduh s pučine, koji ne žive u omeđenim rezervatima, već u potpunoj slobodi pod otvorenim nebom, sami sebi udes i sudbina, jednaki pod suncem i kišom, jednako predati na milost obilja trave i nemilost suše, bez zavisti i mržnje, upućeni jedni na druge, moglo bi biti zametak velike slobode kosmosa.
Bela Griva kaže...

Radio sam do 6 sati. Zasto pitas?

Pa čekali smo teroll nego da te oma pitam, plivaš li ti ?
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Pa čekali smo teroll nego da te oma pitam, plivaš li ti ?

Plivam ali ne mnogo. Vise volim da se suncam i odrzavam ovaj predivni bronzani ten.

dobar vecer zelim
Jana kaže...

LaHka noc

dje ces ti?neka te..posjedi jos malo
dobar vecer zelim
'bro vece
U po­čet­ku be­še emo­ci­ja, a ne reč. Čo­vek je pr­vo pe­vao a ne go­vo­rio.
dobar vecer zelim gospodjama i gospodi
dobro vece svima ..koliko vas ima(a nema vas)roll
Nuki ja bar vredim za trojicu....msm kad se nista ne radi grin
Najgori od svu decu

Добро вече, а Ви како те? razz
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:30 pm.