Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Smile Kad ste poslednji put bili i kad ćete nam jO5 doći?

Elem, ja jesaM malo pristrasan ali tu vam za svakog ima pOnešto. I za mlade i za one koji više nisu tako mladi ali ih noge još uvek dobro "služe" i za zaljubljene i za one koji žele da se zaljube. Planina se iz određenih razloga posebno preporučuje osobama ženskog pola koje bi želele da zatrudne, el odavde je retko koja otišla a da nIe "zakačila"... Vazduh je stvarno neverovatan, domaća - zdrava hrana po pristupačnim cenama, ljudi gostoljubivi i dobronamerni..., tako da nema omaške što se toga tiče.

Od iduće godine tjemo pored klasičan posebNo da proMovišemO i takozvani SEH turizam el su nam u tom pogledu potencijali nedovoljno iskOrišćeni i takoreći nePresušni.

8) Smile ZATO, IZVOLITE MOLIM LEPO. DODJITE SLOBODNO, NEĆETE SE POKAJETE... Možda upoznate i Tantala, ako doJdete, eto.
Ti Tantal gledas farmu i nemas vremena za nesto drugo. Kraj.
8) Smile Kad ste poslednji put bili i kad ćete nam jO5 doći?

Elem, ja jesaM malo pristrasan ali tu vam za svakog ima pOnešto. I za mlade i za one koji više nisu tako mladi ali ih noge još uvek dobro "služe" i za zaljubljene i za one koji žele da se zaljube. Planina se iz određenih razloga posebno preporučuje osobama ženskog pola koje bi želele da zatrudne, el odavde je retko koja otišla a da nIe "zakačila"... Vazduh je stvarno neverovatan, domaća - zdrava hrana po pristupačnim cenama, ljudi gostoljubivi i dobronamerni..., tako da nema omaške što se toga tiče.

Od iduće godine tjemo pored klasičan posebNo da proMovišemO i takozvani SEH turizam el su nam u tom pogledu potencijali nedovoljno iskOrišćeni i takoreći nePresušni.

8) Smile ZATO, IZVOLITE MOLIM LEPO. DODJITE SLOBODNO, NEĆETE SE POKAJETE... Možda upoznate i Tantala, ako doJdete, eto.

A posle tretmana kolko treba da odlezi zenska osoba na tom vazduhu da bi bilo cudo/tvorno i ako ne uspe iz prvog puta el moze odma da zakaze ili samo stane u red/i kolko kosta sa doruckom a kolko pun pansion ...
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
8) lol Redovno DžaMbas, redovno..., dok izdajem aPartmani. Znaš kako je, treba voditi knjigu gostiju, beležiti kad ko stiže, a kad odlazi, kOlko ostaje i tako to... wink "Težak" intelektualni rad.
Da sam samo malo vredniji nego što inače nisam, ja bih pored žene sigurno imao i ljubaVnicu, al pošto sam lenj i živim od "rentu"..., ne stižeM ništa, skoro... Al"Farmu" pratim, što jes, jes...
Na Tari je bolje.

ebo zlatiborski vasar
"sejlor" kaže...
[quote]8) Smile

A posle tretmana kolko treba da odlezi zenska osoba na tom vazduhu da bi bilo cudo/tvorno i ako ne uspe iz prvog puta el moze odma da zakaze ili samo stane u red/i kolko kosta sa doruckom a kolko pun pansion ...

rolllol 8) Sve zavisi... Nekad uspe iz prvog puta, a nekad bogami ume i da potraje. Nema ti tu pravila moj Aleksa.

Ipak, preporučuje se bar 21 dan.
aooo 21 dan pa da je rakel velc iz naboljih dana mnogo je brateee al ako ne mora svaki dan da se lufta n ataj vazduh ...onda bi i moga,ihh i maslina malo da ponesem tamo ima sira....
Na Tari je mirnije, a na Zlatiboru življe i zabavnije. Pa ko šta voli...
aooo 21 dan pa da je rakel velc iz naboljih dana mnogo je brateee al ako ne mora svaki dan da se lufta n ataj vazduh ...onda bi i moga,ihh i maslina malo da ponesem tamo ima sira....

Smile Ne brigaJ bre. Staze za šetnju su nam tako "projektovane" da gde god da kreneš moraš da predješ najmanje 6-7 kilometara da bi se vratio na polaznu tačku. Kretanje je zdravlje, moj Aleksa.
a el ima neki potok ako dodje Dea ona voli rafting

zabavni park, m ? lollol

ooooj zemljace promovises sex a di ga je komplet lepinja a ?

cccccc lol
Tantal-e, kad si se ti preseliJo na Zlatibor shock ?

'oce to biti da si se ti udao, a ne ozenio? wink

zabavni park, m ? lollol

cccccc lol

pa nije samo seh,vidis, zdravlje,setnje na cistom vazduhu,jagnjetinu nudi,piletinuu 21 dan, psiicki se odmoris od galame i vike onda tu je i potok za rafting a moze i da se peca...e sad sto neces upecat nista nema veze ali moze lol

zabavni park, m ? lollol

cccccc lol

pa nije samo seh,vidis, zdravlje,setnje na cistom vazduhu,jagnjetinu nudi,piletinuu 21 dan, psiicki se odmoris od galame i vike onda tu je i potok za rafting a moze i da se peca...e sad sto neces upecat nista nema veze ali moze lol

tako su mi rekli i za jos jedan kraj u Srbiji pa mi prosle subote pukose usi od galame i vike. A miran kraj

lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:09 pm.