Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...najlepse muvanje koje vam se desilo,oborilo sa nogu,gde ste tako lako pali...i naravno,najgluplje....od kojeg ste prasnuli u smeh i rekli ajd pali..
Uh...odavno se nisam moovala, al uglavnom ne volim neku zvaku... roll
ne volim slatkorecivost, to mi odmah upali alarm za ''pali'' a s druge strane ne volim nedostatak sarma...pa posto sam neodlucna, ostaje mi samo da ja muvam... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
...verujes li u magiju??
..paaa..
...NESTANIMO ZAJEDNO..
Nije da ne verujem, al aj ti prvi nestani, da se uverim da radi... lollol
..hehe... ne umem...to je jedna od glupljih koje sam cuo..ja to drugacije radim.. wink
I ja prvo nestanem, pa onda pitam... lollol
ne volim slatkorecivost, to mi odmah upali alarm za ''pali'' a s druge strane ne volim nedostatak sarma

izvinjavam se zbog copy/paste, al bilo jače od men............ nemam šta da dodam, ni da oduzNem.............Smile))
Sta sam smuvala, smuvala sam, a da me jos muvaju,.... muvaju me. Nekada cak i klinci. lol Laska ali neka fala.

Ovako, nikada nisam volela "zvake", niti one u fazonu "maco, kuco, seceru",... od takvih mi malo fali, da me ne strefi secerna boles'. Smile
Uvek sam cenila normalan pristup, neisfoliran, prirodan. Jos ako ume da me zainteresira kroz razgovor i da zna onako simpaticno i pozitivno, da mi vrne kontru na bockanje, e to mi se jako svidZa. 8)
Flert moze, da se nastavi (mislim, mogao je ranije, sada vise ne smem). lollol
Uvek sam cenila normalan pristup

e da mi e da vidim kako ti e ON normalno prišao...............Smile))
Alo mico ribo ocemo odma ili sad?
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sta je ovo ljudi moji,ni jedna me ne muva ima nekoliko evil
Muskarci su postali toliko pasivni, da im i moovanje dodje kao smaranje... lol Pa dobro zar sve moramo mi zene ..pa i da muvamo? lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Znaci samo na malo, nista na veliko lollol
Pih...toJ mi sad dodje kao trgovina, a ne muvanje lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:35 pm.