Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima ih u svakom gradu i varosici
danas im je zborno mesto Beograd
deluju stalno, najaktivniji su nocu
napadaju najcesce u grupama nocu iz zasede, mucki - slabije i pristojne

neki na jednoj ruci imaju Drazu i krst, na drugoj kukasti krst i nemackog vojnika, na ledjima pecat Delija, grobara i ostalih uzih formacija

Drzava nije imala odgovor na njih
iz godine u godinu su postajali brojniji

javno mnjenje nije u stanju da ih sagleda jer se kriju iza stita srbstva i pravoslavlja

i?

Ja ne vidim da je drzava Srbija u stanju da ih pobedi
(http://home.drenik.net/netgames/nedelja/rodjen-u-ameriku.jpg)

wink
ma to su ti koji rec automatsko pisu kao automacko!
Za ovo nisam cuo.

Ulicne bande i getoizacija? Gde to ima?

I bas napadaju pristojne?
Za ovo nisam cuo.

Napadaju one koji progovore drugim jezikom osim srpskog, napadaju one koji se ne izjasnjavaju kao srbi, napadaju i rome, a cak i devojke.
Fasizam na delu!
Kad stigoh na ovaj "treci kamen" nekako kao i rodjenjem izabrah zivot medj "nebeskim narodom' (kao neka logika Tongue )

I tako bejah malo "tuna", a malo se vrcoh doma :?

Naucio sam i ja ponesto boraveci ovde jedinom kutku (osim 'za budale"Wink gde se osecah "svoj na svome :D

I tako upoznah "mnoge" (licno i personalno) (ima li pleonazma) lol

Secam se jedan govorase:

"svaka zemlja ima kriminalce,
ali samo ovde kriminalci imaju zemlju" idea :!:

Eh, da Mi je jos "divaniti" s njim, jer to bese domorodac, al siroka EU srca 8)
Zato kao i ja,
smetase i Tudjima i Svojima :?

PS ;
Savet belici, ne setaj se po mracnim sokacima, jer "nestasni decaci" mogu pomisliti da si "svetiljka", a nju obicno gadjaju prackom jer zele da im je kraj u tami evil

Niko NE voli da VIDI u kom "svinjcu" zivi twistedwink
Za ovo nisam cuo.

Napadaju one koji progovore drugim jezikom osim srpskog, napadaju one koji se ne izjasnjavaju kao srbi, napadaju i rome, a cak i devojke.
Fasizam na delu!

I bas sve to tako ide?

A gde su? Idem da bas da vidim.
Evo moj slucaj...

3 ujutro, Novi Beograd, sa mnom dva Pakistanca i jedan iz Izraela.

Hoce da jedu pileca krilca.

Nadjem nesto sto lici na odgovarajuci objekat u Jurija Gagarina, pa lepo udjem tamo.

Navijaci sa salovima, valjda je taj dan bila neka utakmica, par nekih celavaca i nekoliko nedefinisanih, ne znam od koje su fele.

I nista.

Pileca krilca nisu bila posebno dobra.

Posle sam ih odveo na splavove.

Neki momci su mi posle pomogli da ih unesem u kola jer su se napili pa nisu mogli da hodaju.

Gde su ti napadaci, u kom gradu?
Za ovo nisam cuo.

Fasizam na delu!

I bas sve to tako ide?

i molim te ne naginji se kroz prooozooor! Tiko Tiko lollollol
Za ovo nisam cuo.

Fasizam na delu!

I bas sve to tako ide?

Koliko se ja secam bili su u nekoj lepoj velikoj zgradi ispred koje stajahu neke dve skulpture na kojima se prikaziva kak konji "jasu" narod (i spreda i otpozadi) oops

Mislim da su dolaskom DEMONkratije preselili se preko puta,
valjda da imaju bolji POGLED na "umetnost" evil
Ima ih u svakom gradu i varosici
danas im je zborno mesto Beograd
deluju stalno, najaktivniji su nocu
napadaju najcesce u grupama nocu iz zasede, mucki - slabije i pristojne

neki na jednoj ruci imaju Drazu i krst, na drugoj kukasti krst i nemackog vojnika, na ledjima pecat Delija, grobara i ostalih uzih formacija

Drzava nije imala odgovor na njih
iz godine u godinu su postajali brojniji

javno mnjenje nije u stanju da ih sagleda jer se kriju iza stita srpstva i pravoslavlja

i?

Ja ne vidim da je drzava Srbija u stanju da ih pobedi

pitaj cika MiJodraga el bilo to u Titovo vrijeme? :D
Cekajte, idem i ja!!!

Fasizam na delu!

Dajte prestanite se stalno pozivati na fasizam, ne primjecujem da je to ovdje u Republici Srpskoj izrazeno, a posebno ne u Srbiji!!! Takva prica koja se ovdje cuje, samo promovise iluzornu stvarnost koju plasiraju odredjeni mediji...Od pojedinacne pravite globalnu pojavu i sami sebe negativno reklamirate.....Kako nazivate ovu djecu u Francuskoj koja trenutno protestuju - fasistima, ne bih rekla, samo po svome znate da pljujete....zato ste dosli dokle ste dosli twisted

Fasizam na delu!

Dajte prestanite se stalno pozivati na fasizam, ne primjecujem da je to ovdje u Republici Srpskoj izrazeno, a posebno ne u Srbiji!!! Takva prica koja se ovdje cuje, samo promovise iluzornu stvarnost koju plasiraju odredjeni mediji...Od pojedinacne pravite globalnu pojavu i sami sebe negativno reklamirate.....Kako nazivate ovu djecu u Francuskoj koja trenutno protestuju - fasistima, ne bih rekla, samo po svome znate da pljujete....zato ste dosli dokle ste dosli twisted

#

Izvinte, el ovdi ona tema Pljuc? roll
Ко тражи ђавола, тај га и нађе. twisted
Не иди у ватру и нећеш се опећи! :!:
Не чачкај мечку у п.... shock
jauhhhh, naljutiste lava evil

winkwinkwink
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:59 am.