Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li verujete u iste?

Da li ima nekoga ko je nekada bio "svedok" necega sto mi moglo nagovestavati njihovo postojanje, i bilo krajnje neobicno?
Men in Black i Arrival su vrlo dosledni filmovi.
Mnogo ih volim!
Da li verujete u iste?

Da li ima nekoga ko je nekada bio "svedok" necega sto mi moglo nagovestavati njihovo postojanje, i bilo krajnje neobicno?

Slusaj ne svedok nego ucesnik,visokaaa noga joj metar i seset,tvrdaaa uvezana glatka ko svila a guza joj bila //jos to ne mogu da zaboravim// ka fudbal napola da si okinula qquuu ,jedino sto je imala sise na sve strane ocu rec dvije na ledja dvije napred,
a da nepricam kako su joj stojale bez ista potpore gledale su put zvezda.....da ne duzim daljee zar nije dovoljan znak?Nagovestaj ?
da ne postoje neverujem da bih ja sanjao takvo stvorenje,a jos kad sam se probudio prozor je bio otvoren...Ja verujem da ce mi se vratit opet makar na jednu noc....i bilo je stvarno krajnje neobicno shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Da li verujete u iste?

Slusaj ne svedok nego ucesnik,visokaaa noga joj metar i seset,tvrdaaa uvezana glatka ko svila a guza joj bila //jos to ne mogu da zaboravim// ka fudbal napola da si okinula qquuu ,jedino sto je imala sise na sve strane ocu rec dvije na ledja dvije napred,
a da nepricam kako su joj stojale bez ista potpore gledale su put zvezda.....da ne duzim daljee zar nije dovoljan znak?Nagovestaj ?
da ne postoje neverujem da bih ja sanjao takvo stvorenje,a jos kad sam se probudio prozor je bio otvoren...Ja verujem da ce mi se vratit opet makar na jednu noc....i bilo je stvarno krajnje neobicno shock

Дешава се то кад на броду попијеш сувише рума.
NEsam verov'o, ič. Al' kad sam na ovEm forumu vid'o koliko ima "palih s Marsa", poč'o sam da verujem...... lollollol
(http://www.youtube.com/watch?v=D67kmFzSh_o&feature=related)

Sto je babi milo to joj se i snilo... lolTongue
..e nevalja kad se drzim teme ne valja kad se ne drzimm...ja neznam stocuu breee ...ebem ti vanzemaljke ako ih imaa
'esi ti normalan, sta ces da radis sa njene cetri sise? shocklol

pustime oli..i to mi je malooo lol

cetri ti malo? roll ti si bas kapacitet... Tonguelol

cetri ti malo? roll ti si bas kapacitet... Tonguelol

Covek pauk.... wink
Najpribližnija kreacija viđenja prema vanzemaljskoj inteligenciji, koju ljudi i zaslužuju obzirom da su je sami stvorili...

Fire In The Sky Alien Sequence

wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:14 pm.