Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako prepoznajete da treba (ili ne treba) da nešto učinite sa sobom, jer život postaje tužan, sumoran i dosadan baš?
Ako činim sve ono što sam i do sada činio, dobijaću isto što sam i do sada dobijao.
Nećemo se prepucavati (hm) na ovoj temi nego samo skupljati ideje, pa i one najotkačenije, jer je to jedan od načina da se dođe do pravog uvida i kreativnog rešenja za korak napred! wink
Swushaj ti 2korak, sto je teB zivot postao ruzan sumoran i dosadan bas, ne znaEm ja nit nemO meN da pitas , moj neE ...a ako ti je bas dosadno promeni frizuru il isprevrci namestaj po stanEtu, ili idi bwe radi nesto, samo od nerada ti e dosadno 8) lollollol
Tebi izgleda, sve potaman lol
Sem frizure niš ne bi dirala? :D
Tebi izgleda, sve potaman lol
Sem frizure niš ne bi dirala? :D

ja sam nasla meN sto je potaman 8) lollollol
Život je dramatičan za one koji vole drame... Učiniti ga tragikomičnim je nepotrebno, pošto je on već takav...
Učiniti ga lepim je veoma teško... Gotovo da je nemoguće...

Mislim da vreme ispred nas donosi teške promene koje prete da se dogode upravo u nama samima, pre svega...
Kako je oaza ljubavi i svega onoga što nju čini moćnom, upravo u stanju nepromenjljivosti i istrajavanju, ne dozvolite da Vas išta promeni... Bar ne drastično ako je to moguće... Ostanimo svoji, ponosni i zdravi pa čak i kada to nismo...

Verujem u bolje... wink
Život je dramatičan za one koji vole drame... Učiniti ga tragikomičnim je nepotrebno, pošto je on već takav...
Učiniti ga lepim je veoma teško... Gotovo da je nemoguće...

Mislim da vreme ispred nas donosi teške promene koje prete da se dogode upravo u nama samima, pre svega...
Kako je oaza ljubavi i svega onoga što nju čini moćnom, upravo u stanju nepromenjljivosti i istrajavanju, ne dozvolite da Vas išta promeni... Bar ne drastično ako je to moguće... Ostanimo svoji, ponosni i zdravi pa čak i kada to nismo...

Verujem u bolje... wink

bem ti, el toJ s'D znaci da i teb sve potaman, da si ga naso...mislEm tog tam'N? roll
Prva rečenica u knjizi "Put kojim se ređe ide" od M. Skot Peka glasi:
ŽIVOT JE TEŽAK!
Prva rečenica u knjizi "Put kojim se ređe ide" od M. Skot Peka glasi:
ŽIVOT JE TEŽAK!

tezak je ako si ti slab da ga nosis lol

bem ti, el toJ s'D znaci da i teb sve potaman, da si ga naso...mislEm tog tam'N? roll

Nisam siguran da sam te razumeo...? roll Kome je sve potaman... Ili šta već ? wink

Nisam siguran da sam te razumeo...? roll Kome je sve potaman... Ili šta već ? wink

pa ni ja teB te nEsam razumela, zatoJ i pitam roll
Kako prepoznajete da treba (ili ne treba) da nešto učinite sa sobom, jer život postaje tužan, sumoran i dosadan baš?
... za korak napred! wink

ne delim tvoje mišljenje...... bar ne u ovom trenutku

volim tu konstantu
kad god dozvolim da me nešto poremeti, u pozitivnom smislu, da me podigne, suviše se opustim iliti prepustim tome.......... ne prođe dugo, isto to što me podiglo, tako me tresne o patos, da ne mogu danima da se oporavim

jeste da važi ona: nije tragedija kad padneš, tragedija je ako ne znaš da ustaneš i nastaviš dalje

ali onda se pitam, što mi je sve to trebalo

ovako dražim se svoje konstante, pa kako bude
ja sam poceo da plesem...
bas mi je lepo, pojma nisam imao da volim moderne plesove...
Uh sto ova planeta negativno utice na mene shock

Toliko sam upao u "depresiju" da osim sexa ne radim nista po citavu noc roll (a danju spavam ili ponekad dojdem ovde roll

PS:

Uh "ono " nocu je lepo dok traje, ali posle kad pomislim da sam "pobio" nekoliko milijardi potencijalnih zacetaka zivota shockshockshock

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... arrowidea

racun:

jedan kubni cm oko 60 miliona "punoglavaca"
jedan "spric" oko 2-3 kubika ... arrow
jedna noc = 7 - 10 spriceva ... arrowtwisted

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... arrowoops
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:11 am.