Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

e pa da su babi mu ovaj tockovi bila bi trolejbus jebo te patak lol lol lol

8)
gresko, nemoj da pravis jos jednu gresku.idemo dalje
Pratim i citam ovaj forum dugo vremena.Par puta sam samo ucestvovala u diskusijama.Bio je to svojevremeno jako ZANIMLJIV i POSJECEN forum a znam dosta ljudi koji su samo CITALI i UZIVALI u raznim temama koje su pisali i postavljali NADAHNUTI ljudi.Ovako sa distance mogu reci zbog cega je ovaj forum NA NULI i kao sto je napisao jedan ucesnik postao mjesto obicne i jeftine razbibrige.Sve je ZBOG LJUDI a neki od njih su dali svoje komentare i na ovoj temi.Preporucila bih ADMINU da pod hitno POBRISE PROFILE nekim ucesnicima ali prije svega profil "Binic" jer smatram da je taj covjek RASTJERAO dosta clanova i ucesnika ovog foruma a evo zbog cega.Binic je jako napadan,dosadan,NEKULTURAN,sklon svadji i ljubomoran na muske clanove koji za razliku od njega imaju soli u glavi i manire,kulturno ponasanje pa i sarm koji se moze prepoznati u postovima.Binic takodje napada i ZENSKI ROD a i takvih primjera bilo je dosta gdje je i nekim mojim prijateljicama kao sto se i kaze na ovoj temi ZGADIO FORUM.Binic takodje na forumu siri jeftini i prizemni nacional-SOVINIZAM.Slazem se sa pisanjem jednog clana od neki dan,meteor cini mi se,koji je JAKO DOBRO opisao Binica
i zasluzio je svaku rijec.Nekada sam SVAKI DAN citala teme na ovom forumu a sada vrlo rijetko jer je NEZANIMLJIVO i zbog nekih clanova bude glupih svadja a teme koje se postuju su CISTI GUBITAK VREMENA.
Pogledajte druge sajtove,RJESITE SE Binica i inih koji na ovom forumu promovisu samo gluposti i svadje pa cete vratiti BAREM DIO starog sjaja ovom forumu.POZDRAV!
BinitjOO...izgLeDa D sEE jE LosXe oDradiO cXim e nEzadOwoLjEna saS twOe erOckE usLuGe....m? roll

miSSim...cXim maLa beLLsuyE na pRaznO oD saBayLe.... :? 8)
mozda bells da zatvorimo binica u zenicu?
Lave na istoj smo adresi,tamo gde ostavis ona slova znace da cene

Znamo i ti i ja gde je to mesto wink
BinitjOO...izgLeDa D sEE jE LosXe oDradiO cXim e nEzadOwoLjEna saS twOe erOckE usLuGe....m? roll

miSSim...cXim maLa beLLsuyE na pRaznO oD saBayLe.... :? 8)

Ebiga, podbatzi se, naraFski uvek vetja vreatnotja sa krsh ribama i uloshim uslovima... wink wink wink

ploos, maloj tju da dokazhem, a i vama da je samo takav lazhovchina, eto!!!

prvi poot kada bude ponovo chitala ovaj forum neka zakazhe termin, da se nadjemo ovdje u isto vreme i da joj postavim nekoliko pitanja, pa tje da vidite o kakvoj se gloopachi radi i okome je rech!!!

eee sad ako ne zakazhe termin, tju mozhda namerno da krenem da provotziram zbog njenog:
smrdljivog, lazhljivog jezika i bolesnog mozga!!!

p.S. mogla je da stavi malo vishe da je napisala poruka, mis"im samo 10kom i takve rechi... wink wink wink

...Smile))...Smile))...Smile))

bolje u Tuzlu, sa "Tuzlatzima ste se bolje upoznali"... wink wink wink

...Smile))...Smile))...Smile))

bolje u Tuzlu, sa "Tuzlatzima ste se bolje upoznali"... wink wink wink

mada i sa nekim tuzlankama lol a i breza nam je ostala u lepom secanju wink
meni Mazjevitza i Semberija... wink wink wink
Jao, da mi je da sam admin 5 min...

pa da me obrishesh, eee, Maro to se od tebe nisam nadao wink , evo tebi ako smetam tju odem, samo zato shto si vishe nego OKe osoba, a ovi njihovi nekulturni i bolesni bezobrazlutzi, nema shaMse, tju im smetam kad god budem imao slobodnog vremena i naravno, podrzhavam koga ja hotju po mom slobodnom nahodjenju i zhivotnom iskustvu... wink wink wink
Jedina podela među ljudima koju priznajem i uvažavam je ona na dobre i loše ljude. roll
E moj Binicu, vidi se da nije pratila mnoge teme, jer da jeste
ne bi tako pisala, ili je ovo cista provokacija, no svejedno
ne sumnjam ja u tvoju odbranu... lol ako bude potrebe
za advokatom, imam dobru preporuku.. lol lol wink
znam ja jednog advokata jebo te zivot dali mu da brani coveka i na kraju sudjenja njegov klijent dobije dve smrtne kazne sunce ti kalajsano pa sam ja moro da ga pitam jel on to branio coveka ili macku jebo te faraon
Bolje dve nego tri smrtne. Ako je kao mačka pa ima 7 života, možda i preživi. shock roll 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:59 pm.