Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Pratim i citam ovaj forum dugo vremena.Par puta sam samo ucestvovala u diskusijama.Bio je to svojevremeno jako ZANIMLJIV i POSJECEN forum a znam dosta ljudi koji su samo CITALI i UZIVALI u raznim temama koje su pisali i postavljali NADAHNUTI ljudi.Ovako sa distance mogu reci zbog cega je ovaj forum NA NULI i kao sto je napisao jedan ucesnik postao mjesto obicne i jeftine razbibrige.Sve je ZBOG LJUDI a neki od njih su dali svoje komentare i na ovoj temi.Preporucila bih ADMINU da pod hitno POBRISE PROFILE nekim ucesnicima ali prije svega profil "Binic" jer smatram da je taj covjek RASTJERAO dosta clanova i ucesnika ovog foruma a evo zbog cega.Binic je jako napadan,dosadan,NEKULTURAN,sklon svadji i ljubomoran na muske clanove koji za razliku od njega imaju soli u glavi i manire,kulturno ponasanje pa i sarm koji se moze prepoznati u postovima.Binic takodje napada i ZENSKI ROD a i takvih primjera bilo je dosta gdje je i nekim mojim prijateljicama kao sto se i kaze na ovoj temi ZGADIO FORUM.Binic takodje na forumu siri jeftini i prizemni nacional-SOVINIZAM.Slazem se sa pisanjem jednog clana od neki dan,meteor cini mi se,koji je JAKO DOBRO opisao Binica
i zasluzio je svaku rijec.Nekada sam SVAKI DAN citala teme na ovom forumu a sada vrlo rijetko jer je NEZANIMLJIVO i zbog nekih clanova bude glupih svadja a teme koje se postuju su CISTI GUBITAK VREMENA.
Pogledajte druge sajtove,RJESITE SE Binica i inih koji na ovom forumu promovisu samo gluposti i svadje pa cete vratiti BAREM DIO starog sjaja ovom forumu.POZDRAV!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:58 am.