Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U nedelju uvecer okupilo se nas 5 prijateljica iz detinstva i otisle smo na veceru i kasnije u provod.
Zajedno smo bukvalno od pelena. Prosle smo toliko toga zajedno, vrtic, skolske klupe, prve poljupce, prve ljubavi, prva razocarenje i suze, zajednicka putovanja, vracanja kuci u sitne sate, poneku svadju ali trajemo...
Slikale smo se i dok sam sinoc trazila stare slike od 20 i kusur godina iz tog istog restorana, da im posaljem "file" Nekada & sada, videla sam, da je na stolu upravo ta ista sorta vina koju smo i u nedelju pile, isti siroki osmesi na obrazima, sjaj u ocima, onako pomalo nevaljao, pozerski i ona ista bliskost medju nama... Od srca sam se nasmejala i uhvatila me nostalgija, gledajuci kako se skoro i nismo promenile sa 30 i kusur... Smile

Da li vi imate prijatelje iz detinstva, sa kojima ste i danas cesto u kontaktu?

"Azurno nebo, cekamo zoru,
pet, sest mladih golubica,
nasmijesena su nam lica
i poslije mnogo godina,
u mome srcu draga slicica...

Zajedno smo momke gledale,
zajedno po rivi setale,
pravile se da smo vazne,
da smo pametne i snazne,
sanjale smo zemlje daleke...

Hej ljepotice moje prijateljice,
gdje su nasi snovi ostali,
hej, sve smo mi kao ptice selice,
svaka svome jugu odleti... "
U nedelju uvecer okupilo se nas 5 prijateljica iz detinstva i otisle smo na veceru i kasnije u provod.
Zajedno smo bukvalno od pelena. Prosle smo toliko toga zajedno, vrtic, skolske klupe, prve poljupce, prve ljubavi, prva razocarenje i suze, zajednicka putovanja, vracanja kuci u sitne sate, poneku svadju ali trajemo...
Slikale smo se i dok sam sinoc trazila stare slike od 20 i kusur godina iz tog istog restorana, da im posaljem "file" Nekada & sada, videla sam, da je na stolu upravo ta ista sorta vina koju smo i u nedelju pile, isti siroki osmesi na obrazima, sjaj u ocima, onako pomalo nevaljao, pozerski i ona ista bliskost medju nama... Od srca sam se nasmejala i uhvatila me nostalgija, gledajuci kako se skoro i nismo promenile sa 30 i kusur... Smile

nasmijesena su nam lica
i poslije mnogo godina,

zajedno po rivi setale,
pravile se da smo vazne,
da smo pametne i snazne,

imamo kako da nemamo al nece vi kazemo koje vino pijemo(posle dvaes i kusur godinica) 8) 8)
Posto sam ovde, a nisam odavde, kad god odem ''kuci'' rado se sastanem sa svojim prijateljicama iz klupe...nekako kao da vreme stane, nama se cini da smo ostale iste, onako otkacene i blesave, poneka onako ozbiljna kao i uvek poneka crna ovcica...ali, svaka ima decu, i po njima vidimo da smo tete, koje pred tom istom decom ne smeju da pricaju svoje dogodovstine, da ne bi davale los primer...(ustvari smo sve bile dobre devojke) ali mladost dozvoljava ludost... :D :D :D

Zlico dobro dobra tema...btw. ne pijemo vino, sama kafa i poneka viljamovka lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja se sa mojim drugovima srecem veoma retko, ali je to uvek tako kao da smo bas juce igrali basket pa danas seli da popijemo nesto.
sad kad ovako prebrojim, pa svi su otisli u neki daleki svet...
da nisam nedavno otisao u crkvu provodom nekog slavlja, ne bi sreo ni svog prvog skolskog druga...
bilo je lepo popricati o porodicama i deci...
I ja sam selica, pa ih ponekad sretnem u letu.
Dal je to sudbina, il ko zna sta li je,
kad god se sretnemo uvek se zalije,
uvek se zavrsi, s nekom od nasih pesama... Smile
I ja sam selica, pa ih ponekad sretnem u letu.
Dal je to sudbina, il ko zna sta li je,
kad god se sretnemo uvek se zalije s istim vinom ko i pre dvaEs godina, uvek se zavrsi, s nekom od nasih pesama... Smile

koje je toJ vino aj vise kazi roll
I sad opet svoga Vranca jaseeeeeem.... lol
Eh,
sve moje drugare u`vatile "zamke" zivota :o

Neke, zenske a vecinu goldi shock

Samo mene ovaj virtualni svet, gde "upoznah" Vas - moje Sapatnike roll

Ima li sta lepse nego pisati ispod " vir.kceri" svoje, a na postu "virt.drage" oops
zlica najlepsa **** na forumu 8)

Tako da ovaj Virt. Svet zamenjuje mi mojih 80 kg Au, 2 dijamanta i 2 brilijanta :D
****=DUSHA

nasmijesena su nam lica
i poslije mnogo godina,

zajedno po rivi setale,
pravile se da smo vazne,
da smo pametne i snazne,

el ste to slavile 25 godina od velike mature???
Eh,
sve moje drugare u`vatile "zamke" zivota :o

Neke, zenske a vecinu goldi shock

Samo mene ovaj virtualni svet, gde "upoznah" Vas - moje Sapatnike roll

Ima li sta lepse nego pisati ispod " vir.kceri" svoje, a na postu "virt.drage" oops
zlica najlepsa **** na forumu 8)

Tako da ovaj Virt. Svet zamenjuje mi mojih 80 kg Au, 2 dijamanta i 2 brilijanta :D
****=DUSHA

bem li te ako sam s'D nesto razumela roll
Jano, biraj reci kad razgovaras s mojim tatom... winklol
jes u pravu si , se izvinjUvam

bem li GA ako sam sAd nesto razumela, el boljshe ? lollol
Hej lepotice, moje prijateljice... Smile

taman zinuh da se javim, kad videh nie meni upućeTo..........Smile))
Jeste, ti nEsi lepotica, al' si moja prijateljica... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 pm.