Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Juce se JEvropa smilovala i otvorila nam mala vrata da i mi idemo svet. Od 15.Decembra bezvizni rezim za R.Srpsku i BiH. Mali korak za covjecanstvo,jos manji za nas............
Ih sad mozete na floridu na odmor ove godinee.....ako dobijete na loto lol p avam isplate paree
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Oway...... Florida nije u jEvropi...... i za nju i dalje treba viza..... a ako neces da plivas, i sa vizom i bez vize, moras da dozvolis amerima da zavire u tvoju unurasnjost da bi te primili u aviJon.. shock
put putue moj jaran, putue i ja............Smile))
Oway...... Florida nije u jEvropi...... i za nju i dalje treba viza..... a ako neces da plivas, i sa vizom i bez vize, moras da dozvolis amerima da zavire u tvoju unurasnjost da bi te primili u aviJon.. shock

Ja razumeh da su ne pustili da idemo dje ocemoo po svetu :D
Znaci ako si dobar u dusi pusticene na taj florida da trosimo paree heheh
bogami ako im ovaj nas ode u posetuu...moze da im nagrdi trziste koke..nosiljee lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
E ali zaboravio si napomenuti da smo posljednji dobili bezvizni rezim i to u paketu sa Albanijom....mislim, toliko o nasoj "drzavi".... crycrycry
Juce se JEvropa smilovala i otvorila nam mala vrata da i mi idemo svet. Od 15.Decembra bezvizni rezim za R.Srpsku i BiH. Mali korak za covjecanstvo,jos manji za nas............

evo, mi putujemo skoro godinu dana, samo nikada da stignemo.
samo ste ni jos vi falili twisted

salim se, cestitam, jos plate da vam dignu pa da moz i da kupite kartu za ponegde i di ce kraj da vam bidne winklol
eeeeeeeeeeeej!!!! mozemo mi da kupimo kartu!

do tavakuta lollollol
eeeeeeeeeeeej!!!! mozemo mi da kupimo kartu!

do tavakuta lollollol

el taj u Jevropi??? roll
paaaaaaaaaa, 'este... doduse, nEje u jEvropsE unijE, al' ko mari lol
zar je do sada trebala viza?

Jupiiii, idem na proslavu nove godine u Sarajevo!
:D :D :D

taman da ides na safari wink

Blago si vama. :D
vec pocelo organizovanje, shoping ture po evropi :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:32 pm.