Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Naslov teme je uzet krajnje figurativno. Htedoh zapravo da vas priupitam, šta radite kada je očito da ste sasvim pogrešno shvaćeni?

a) Da li u tom slučaju iz sve snage pokušavate da razjasnite situaciju? (naravno uložena snaga, tj. energija je proporcionalna stepenu bliskosti sa sagovornikom koji vas nije razumeo);

b) Teško vam je kada ste neshvaćeni, ali nemate snage da se izborite sa tim;

c) Većinom mislite da nije vredno preteranog truda i gubljenja vremena na razjašnjavanje i pojašnjavanje, te i ne preduzimate ništa (po sistemu "Šta bude, biće" ili "Sve je to stvar sudbine"Wink;

d) Nešto sasvim treće, tj. četvrto, u ovom slučaju.

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
pod a.

s' tim da se uvek maksimalno trudim da obrazlozim svoj stav sve dok me sagovornik potpuno ne razume ( tj. slozi se sa mnom Tongue )
pod a.

s' tim da se uvek maksimalno trudim da obrazlozim svoj stav sve dok me sagovornik potpuno ne razume ( tj. slozi se sa mnom Tongue )

Moj čovek :!:

Msm, znala sam da jesi, ali sada je naučno dokazano. lol

wink
... Sve zavisi od toga.. ko me pogresno shvati.. lollollol
.. I da li je osoba vredna toga.. da objasnjavam.. wink .. Jer, vreme je dragoceno.. :D .. Sve ostalo je gubljenje vremena.. Addiraj i subtrahiraj.. I sve je onako, kako bi trebalo da bude.. lollollol
... Sve zavisi od toga.. ko me pogresno shvati.. lollollol
.. I da li je osoba vredna toga.. da objasnjavam.. wink .. Jer, vreme je dragoceno.. :D .. Sve ostalo je gubljenje vremena.. Addiraj i subtrahiraj.. I sve je onako, kako bi trebalo da bude.. lollollol

Znači pod a i pod c.

U ovom krugu preskačete b.

arrow

Hmmm... I ovaj mi je odgovor krajnje logičan, sudeći po ono malo postova autorke koje sam imala čast da čitam.

Smile

Na našem Forumchetu se često dešavaju nesporazumi iz kojih se ponekad iznedre pravi mali ratovi, a ponekad se, naprotiv, nakon izmirenja rađaju još veće simpatije!

wink
Na našem Forumchetu se često dešavaju nesporazumi iz kojih se ponekad iznedre pravi mali ratovi, a ponekad se, naprotiv, nakon izmirenja rađaju još veće simpatije!

wink

potvrdjujem 8)

mada, moze i u obrnutom smeru :?.

wink

potvrdjujem 8)

mada, moze i u obrnutom smeru :?.

Uh... To je već nezgodan slučaj...

roll
Moj odgovor je pod A.Ulozicu kviska. Smile
Moj odgovor je pod A.Ulozicu kviska. Smile

Rezervisan Edan for you :!:

wink

roll

veoma. :?
posebno ako je neko ( kao ja npr., osoba pod a. )

roll

Čuj, probaš jednom, dva puta, pa i tri ako Ti je baš stalo...

A onda, dižeš ruke :!: Jer, ako je i drugoj strani stalo, imaće razumevanja. Ako ne, onda nije ni zaslužio/la da se trudiš.

Udri brigu na veselje :!:

wink

roll

Čuj, probaš jednom, dva puta, pa i tri ako Ti je baš stalo...A onda, dižeš ruke :!: Jer, ako je i drugoj strani stalo, imaće razumevanja. Ako ne, onda nije ni zaslužio/la da se trudiš.

Udri brigu na veselje :!:

wink

Ja biram ovI odgovor 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:35 am.