Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Aj da vE chujem shta tjete da obuchete za docek Nove godine, shljoknice i loknice, svakodnevnu odecu, kupujete nesto svecano, vecernje haljine, mushki odelo ili jeans....? 8) lol Tikomir ne mora da mi odgovori 8)
najbolje nista

mene to najvise raduje i najvece koristi od tog ima
... mushki odelo ili jeans....? 8) lol Tikomir ne mora da mi odgovori 8)

How 'bout: i odelo i jeans!!! 8) lollolroll

Priznaj da sam te zaskočio, Džejn! (na češkom: zaskočiti znači zbuniti, čisto da ne bude z(a)bune!)

I zašto je Herr Tikomir privilegovan kod tebe, pa ne mora da ti odgovori? rollroll
najbolje nista

mene to najvise raduje i najvece koristi od tog ima

teB neB volEla da vidim bash bRez icheg za dochek :?
kako e krenulo, ova zima tj. ladnoća ima spiči odjedared, sve će nas iznenadi........ o padanju snega da ne govorim, ne bih putarima d solim ranu il putove................. što ukratko znači, dugačke gaće su obavezne, a za ostalo ću razmislim...............Smile))
ihh i danas cu izgleda setat u majcu Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
može, al mašnicu da vežeš dole
nemo ti se nalade yaynici...........Smile))
Malo sarmice, malo prasetine, malo jagnjetine, ruska salata neizostavna, jedna torta i ponesto sitnih kolaca, obavezan oval sarenila na koso, dve-tri flase cole, i daljinski. Od toalete sam odabrala zanimljivu pidzamu, ali tek kad ispratimo Deda Mraza i propratimo vatromet, tako je vec par godina unazad...i nama bude lep docek... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sha si bwe udarila vako rano na sarmice, prasetinice i ostale masnonije shockroll pa razumNJivo mi e stosh posle samo u pidzamu da stanes, aljinche tje ti pukne lol
može, al mašnicu da vežeš dole
nemo ti se nalade yaynici...........Smile))

Pametno zbori moja qma.... wink

Na yaynici ide naocari... :D :D :D
i to što kažeš
mora se zaštitu od vejavicu..........Smile))
i to što kažeš

a di vi e tuJ kishobran? lol
i to što kažeš

a di vi e tuJ kishobran? lol

Na remontu.... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:24 pm.