Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Je l' volite da dobijate one srceparajuce smsove? Ili da ih saljete, kada smo vec kod toga? Koji vam je omiljeni?
Dobro pitanje...Mrzim telefon kao napravu, ne volim da razgovaram telefonom, mobilni pogotovu, SMS-a se grozim, a ljubavni SMS mi je toliko truo da je to neopisivo.
SMS je interesantan fenomen proliferationa pisane reci na danasnje elektronsko vreme.Mozes ti devojci da ispricas svakojake neznosti , al to kratko traje, al zato kad joj napises nesto, to joj moze posluzi kao narkomanu fix, vise puta.Ne verujem da je to danasnja generacija znala kada je pocela da koristi SMS, ali su to brzo shvatili u praksi.
Mene ljubavni SMS asocira na neke recenice prepisane iz nekog "Ljubavnog vikend romana", koje ljudi sacuvaju kada im stignu , jer ce im mozda trebati, da impresioniraju nekog.Bljak.

Nego dal ce ona Dara sa desne strane ikada upoznati diskretnoga muskarca, pitam se ja? lollollol
srceparajuce SMS poruke? shock
pa, to vise nije ni u fazonu mojih sestara tinejdzerki. blah
posebno me nerviraju one do ... pateticne, ijaooooooo.... evil
zaebani su ti SMSi...
samo prave probleme...
zaebani su ti SMSi...
samo prave probleme...

pa kad ostavis mob na vidljivo mesto Tongue
zaebani su ti SMSi...
samo prave probleme...

pa kad ostavis mob na vidljivo mesto Tongue

ma ne zbog toga...
ponekad dobijes neki a zakleo bi se da nije bilo tebi namenjen...

inace nikad ne trazim po tudjem mobu i nikome ne dam pravo da pogleda u moje... ili mi veruje, ili nista od nas...
Taj koji kao "slucajno" posalje tebi, je ustvari i poslao tebi, samo se pravi Tongue
Je l' volite da dobijate one srceparajuce smsove? Ili da ih saljete, kada smo vec kod toga? Koji vam je omiljeni?

omiljeni mi je onaj nokiaa iz japana Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
SMS je sjajna stvar, novi vid komunikacije koji ima prednosti u odnosu na razgovor u mnogim situacijama.

Ponekad u jednoj napisanoj recenici mozes da kazes vise nego u pola sata razgovora preko telefona.

Kada nisi u mogucnosti da razgovaras ili ti se to ne radi, posaljes poruku i obavis posao koji si zeleo. roll

Da ne pominjemo situacije kada treba da isfoliras nekoga (ili neku wink )

Nemam ga . Posalji , mozda ce mi biti omiljen. 8)

Bela draga, nije ovo forum gde se okupljaju ljudi sa IQ 60, otprilike... roll

verovatno ti je lepo što me kuliraš.......... CRKNI!

ova mi pokidala miokard sa sve ventrikulima i atrijumima..........Smile))
ne volem, ne saljem, ne dobijam lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:02 pm.