Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

staje bre ovo jebote ko hrvatsko groblje lollollollollol
8) Jak si mi i ti kUrajber, kO da su te izdrkAli na violini...

Pao si mi kO kec na desetku večeRas, baš me žena malo pre nešto iznervirAla, dobićeš Bolesnik duplu dozu "kuromicina", ima na uši da ti izIdje...
Koja zena??????????????????? jel biter????????????? rollrollrollroll pa lose mu ga dudlas zato si neraspolozen
. ALi tu sam ja da ti dam malo Vrele sperme za dobar san a i tek. Buljashu 8)
8) Jak si mi i ti kUrajber, kO da su te izdrkAli na violini...

Pao si mi kO kec na desetku večeRas, baš me žena malo pre nešto iznervirAla, dobićeš Bolesnik duplu dozu "kuromicina", ima na uši da ti izIdje...

Raskajlovana smrdljiva picketino za tebe sam bog koji hoda po zemlji a ti do groba picka na trotinetu....znam ja da ti je to postalo jasno jos davno. Ali ne mozes da odolis a da mi ne ides nosem za dupetom lollollollollol
8) Čemu se smeješ, budalo?

Takve kao ti, da ima nekog reda i zakona u ovoj našoj državi bi trebalo zatvoriti u ludnicu i ne puŠtati za života.

Ti si Bolesnik piČku možda i video, al samo na filmu, bUraz.

PEDERČINA SI BOLESNA.
Sneki sto si ljuta toliko`? jel nejebica na zlatiboru ili te jebe sneg a? lollollol
8) Brukaš čitavu familiju, majmune.

Ponosno ime ALEKSANDRA VELIKOG.

Tongue Evo, Bolesnik da nam ne pizdiŠ ovde, kOlko je moglo da se iskoriguje, iskorigOvali smo.
sraces kulen celu noc mamu ti jebem usljivu lollollol
tantal, molim te da obrises gornji post. krajnje je nekorektno da izneses necije prezime ovako javno.

meni su jasni tvoji razlozi, ali, ostanimo ljudi.
Kako picka moze da bude covek?????????????????? pa on covek nikada nije bio lollol
roll Šta je majmune? Pa ti si nam onomad sam otkriO i ime i prezime... Ne sećaš se više?

I nemOj sad da naM se usereŠ ovde, i ovako si dosta zasmRdio.
a, sto meni majmune?
bas ti hvala.

elem, postoje nivoi na koje se ne treba spustati. roll
roll Šta je majmune? Pa ti si nam onomad sam otkriO i ime i prezime... Ne sećaš se više?

I nemOj sad da naM se usereŠ ovde, i ovako si dosta zasmRdio.

pederu ja nemam sta da krijem...sneki zaigraj malo slabo ide ovaj viski...ajde blago batini zaigraj i zapevaj onako kako ti znas....ali suknjicu podhitno da si obukla 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:30 am.