Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Pratite li aktuelna dešavanja i šta vas je najviše dojmilo od onoga što je do sada objavljeno?

Kako je moguće da edna tako veliKa imperiAlna sila tako iznenada i na ovaj način "procuri"?

Zašto li Džulijan Asanž sve to radi? Dal je u "igri" velKa lova, ciljana politička igra il je čOek ednostavno avanturista i egzibicionista pa mu dOšlo da napravi džuMbus u svetske razmerE?

Čujem da se i ovi naši neki dosta pominju u toj nazovi tajnoj diplomatskoj prepisci u razni konteksti, što i nije baš tOlko prijatnO el će sad možda da se otkRije šta su sve pričali i radili onako "ispod žita" mislEći da narOd to nikad neće motji da sazna.

A govoriO je TaNtal jOš pre nekOlko godina da ta elektroNska arHiva niŠ ne valja i da će ednog dana sve to da "pukne" kO meHur od sapunice... Sveta je more fascikla, pa je lepo upakuješ, uvežeš kanaPom i staviš na njeno mesto na policU, zaključaš vrata a ključ u džep... wink Nisu Ameri Teli da slušaju pa eto im sad...
Највише ме "дојмило" (као и већину западних СрбаWink ово:

Donate

WikiLeaks brings truth to the world by publishing fact-based stories without fear or favor. You can help support our independent media by donating financially.

Our organisation exists because of the work of many volunteers who have contributed thousands of hours to building WikiLeaks from the ground up. But we still need donations to pay for computers, expert programmers and other bills. You choose how much you can donate, we don't recommend any particular amount. Just do what you think is right.

There are four ways to donate:

1. Donate to Julian Assange Defence Fund
2. Online Transfer via Credit Card
3. Bank Transfer [option 1: everyone]
4. Bank Transfer [option 2: tax deductible in Germany]
5. Paypal via Wau Holland Foundation
6. Postal Mail

1. Julian Assange Defence Fund

Please donate directly to the Julian Assange and other WikiLeaks Staff Defence Fund. These funds will be used exclusively for defence costs

To donate please do an electronic bank transfer (EFT) to:

PostFinance
SWISS POST
Account number: 91-765019-6
IBAN:CH55 0900 0000 9176 5019 6
BICTongueOFICHBEXXX
Account name:Assange Julian Paul, Geneve
Address::Swiss Post
PostFinance
Engehaldenstrasse, 37
3030
Bern, Switzerland
2. Online Transfer via Credit Card

Using our friendly credit card processing partner Datacell Switzerland.

3. Bank Transfer - Option 1: via Sunshine Press Productions ehf:

Klapparhlid 30, 270 Mosfellsbaer, Iceland
Landsbanki Islands Account number 0111-26-611010
BANK/SWIFT:NBIIISREXXX
ACCOUNT/IBAN:IS97 0111 2661 1010 6110 1002 80
4. Bank Transfer - Option 2: via the not-for-profit Wau Holland Stiftung Foundation:

This support is tax deductible in Germany
Bank Account: 2772812-04
IBAN: DE46 5204 0021 0277 2812 04
BIC Code: COBADEFFXXX
Bank: Commerzbank Kassel
German BLZ: 52040021
Subject: WIKILEAKS / WHS Projekt 04
5. PayPal via Wau Holland Foundation

6. Via Postal Mail

You can post a donation via good old fashion postal mail to:

WikiLeaks
(or any suitable name likely to avoid interception in your country)
BOX 4080
Australia Post Office - University of Melbourne Branch
Victoria 3052
Australia

wink
Обзиром да је архива докумената коју је објавио тај Асанж "пребрана" и "пробрана", те да садржи одавно познате ствари а не садржи неке друге мање познате ствари са великом сигурношћу се може закључити да је у питању подвала која за циљ има увођење законске регулативе која би одузела слободу размене информација преко Интернета.

"Афера" Викиликс је увод у информациони тоталитаризам.
ono sto treba da procuri, ce i da procuri a ono sto ne sme da procuri, proglasava se tajnom i ne sme da procuri. ako tajna procuri, glave bukvalno lete sa tela a najveca svetska sila je dovojno mocna da istrazi, zabrani i unisti bilo koji server na svetu.
uostalom i Makl Moore je samo tendenciozna i pristrasna budala, i ovo je sada slicna pojava... vec vidjeno, a oni koji misle da sada nesto znaju, mozda su malo zadovoljniji... ja ne vidim nikakvu promenu u svetu...
shock

Нисам се надао овоме од Битера, ал` нек` се и ја изненадим.

lol
Posto se kaze..

-Nada poslednja umire...

i najcesce je tako u stvarnom zivotu..

Tn, tn, tn.. jel moram da brinem za tebe bolan! lollollol
Tantal
citaj taj vikiliks,vrati se kad ga procitas al' ne pre
arrow
Fala qrcu...Msm da se slazete oko tumacenja ove gluposti... 8)

Mada meni je najbolja reakcija nasih slavnih Vlasti:

"Ako je Asanz u Srbiji bice uhapsen!" Majke ti? lol

"I izrucen , jer nase superkvalitetno zakonodavstvo i sudstvo je spremno da obavi taj komplikovan posao!" Aplauzi.... lol

Kreteni...
ono sto treba da procuri, ce i da procuri a ono sto ne sme da procuri, proglasava se tajnom i ne sme da procuri. ako tajna procuri, glave bukvalno lete sa tela a najveca svetska sila je dovojno mocna da istrazi, zabrani i unisti bilo koji server na svetu.
uostalom i Makl Moore je samo tendenciozna i pristrasna budala, i ovo je sada slicna pojava... vec vidjeno, a oni koji misle da sada nesto znaju, mozda su malo zadovoljniji... ja ne vidim nikakvu promenu u svetu...

OVJERENO...Hvala Bogu da nas ima...

Uh velike stvari sto je "procurilo" ono sto su ONI hteli da procuri Tongue

Ma mnogo manje je vazno sto kod NAS NEmoze da procuri ni ono STO treba :o

Recimo kod mene u rudniku 4 rudara izgubila zivot na radnom mestu u poslednja TRI meseca shock

A da li je iko od VAS , TO bar NACUO roll

TV stanica , nasa lokalna pre 2 dana kada je poginuo (ostavivsi troje dece) rukovaoc stanice, u sred bela dana radeci svoj posao, objavila je da se tok dana pustaju nove trake u pogon i anketu:
da li bi se druzili sa HIV pozitivnim "pederima" shock

Stvarno me BRIGA za koju STE Vlast, ali
Ovde sam s Vama mnogo godina a ovakve medijske BLOKADE NIKADA nije bilo shockroll

Zaludjivanje naroda je potpuno oops

E pa "dragi" moji virtualni Sabesednici, dali ste se ikad upitali zasto Vam se OVO desava

29.septembar - 5-ti oktobar 2000 godine sam proveo naoruzan dugom devetkom i spreman da je upotrebim ako bi doslo do sukoba, a u cilju samoodbrane i ugrozavanja nekog od nas 18 "vodja" ???(koje li naivnosti) (bili smo samo marionete) :? Tongue
Sada NAS ima samo dvojica koji smo ostali "cisti", a nekoliko njih , NE lopatama, vec bagerima zgrcu evrice (od 5000 - 10000 na dan!!!)
Sve u smislu DEMO(N)KRATIJE

Tako da me je TANTAL odusevio sto je postavio ovaj post, jer stvarno me "boli ......" sta je tamo neka pedercina izjavila ovde ili tamo za nekog pedercica evil

Vaznoje da o tome pricamo, pisemo, prepricavamo. a sta ce majka sa troje decice mog kolege, e to apsolutno nije bitno jer ona je iz Lajkovca, a Kosovo nam uzese twisted

Stvarno izgleda da i ja imam TACKU pucanja roll :x

Kaj rece Slovenac drzeci kasikaru:
"A bus pukla" ?

BOOM
arrowidea

E pa "dragi" moji virtualni Sabesednici, dali ste se ikad upitali zasto Vam se OVO desava

Ја објашњавах и објашњавах, ал` не вреди.

Хипнотисани су.
29.septembar - 5-ti oktobar 2000 godine sam proveo naoruzan dugom devetkom i spreman da je upotrebim ako bi doslo do sukoba, a u cilju samoodbrane i ugrozavanja nekog od nas 18 "vodja" ???(koje li naivnosti) (bili smo samo marionete)
Sada NAS ima samo dvojica koji smo ostali "cisti", a nekoliko njih , NE lopatama, vec bagerima zgrcu evrice (od 5000 - 10000 na dan!!!)
Sve u smislu DEMO(N)KRATIJE

Dragi prijatelju..... nema smisla čak ni da se žališ. Objasniće Ti da "revolucija jede svoju decu". E sad, zašto jede samo čestite i iskrene, to nikada niko nije objasnio.....
Обзиром да је архива докумената коју је објавио тај Асанж "пребрана" и "пробрана", те да садржи одавно познате ствари а не садржи неке друге мање познате ствари са великом сигурношћу се може закључити да је у питању подвала која за циљ има увођење законске регулативе која би одузела слободу размене информација преко Интернета.

"Афера" Викиликс је увод у информациони тоталитаризам.

Pre neki dan je oboren profil jednog naseg decka , cinimi se iz Nisa , sa Facebook-a , samo zato sto je predlozio , da sveko na svom avataru se prestavi u liku svog omiljenog crtanog junaka . U rekordnom vrenenu je dobio abnormalno mnogo prijatelja i ljudi koji su podzali tu ideju. Ali to nekom ne odgovara, i srusen mu je profil.
U pravu si , sve je vise takvih primera informatickog totalitarizma. Eskari svaki sve vise. 8)
Изгледа да је Фејсбук направљен за онај мање интелигентни део популације.

Један од извора прихода те компаније је и продаја података о корисницима њихове мреже, а најбољи купци су разне маркетиншке компаније и полиције разних држава.

Тупави корисници Фејсбука не схватају да су они сами себи полицајци. Пишу где су били, шта су радили, то све документују сликама, воле или не воле ово или оно, и тако даље. Ваши профили постају ваши досијеи, а ви сами себи постајете лични полицајац, лични прогонитељ и једна посебна врста жртве јер сами себе прогањате а тога нисте ни свесни.

Међутим, ако је уместо фотографије уобичајеног дебила постављена слика Паје Патка или Шиље, добар део података постаје бескористан, посебно за полицију.

То је и разлог зашто је профил тог момка укинут.
Tantal
citaj taj vikiliks,vrati se kad ga procitas al' ne pre
arrow

8) Dobro, djevojko.

arrow
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:52 am.