Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koje su vam najslace lazi? posto znamo da ovde svi lazu ,ko laze vise oops muskarci ili zene? winkshock glupo pitanje zna se!!ko stigne! wink 8) oops
shock žene nikada ne lažu..............Smile))
aj ne laži..........Smile))

Ako meni ne vjeruješ, pitaj moga brata lažova... lollollol
eto ga još jedan dokaz da samo muški lažu..........Smile))
zene manje lazu zato sto su nize lollol od muskaraca ali one visoke lazu ko star ciganin winkshock
shock ............ znači ubuduće moram da lažem i koliko sam visoka.............Smile))
to se redovno laze, 8) nemojte da zaboravite visoko obrazovanje rollwink
shock eeeee sad sam ga preterao bas sam los cry
Svi lazu, samo je pitanje individue i koliko je ista spremna da prihvati istinu/laz...samo mala deca, zivotinje i retardirane osobe imaju iskrene reakcije, mi ostali lazuci sebe, ubedjujemo druge da je to istina.

Malo ko (gotovo niko) moze da se suoci sa samim sobom i da sebi prizna neke istine.

winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Svi lazu, samo je pitanje individue i koliko je ista spremna da prihvati istinu/laz...samo mala deca, zivotinje i retardirane osobe imaju iskrene reakcije, mi ostali lazuci sebe, ubedjujemo druge da je to istina.

Malo ko (gotovo niko) moze da se suoci sa samim sobom i da sebi prizna neke istine.

winkwinkwink

a zato mene često kažu životinjo edna..............Smile))
nisi ti mic'o zivotinja 8) ti si zivotinjica lol :D "to je drugo" :!:

winkwinkwink
znaci ja sam retardiran crycrycry od sada cu da lazem!! loltwistedtwisted
si vido kako nas neMkica isproziva.............Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 pm.