Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

bila sam jednom , slucajno.
nemam neku preteranu zelju da odem, ali sa dobrim drustvom sto da ne. Bilo bi interesantnoSmile
E moram ovde da se umesham.........
Ako mislite na ona zadimljena mesta u kojima djuskaju neke Ruske ili Rumunske krezube jadnice kojima je neki nash bilmez oteo pasosh...onda moram da kazem da je to vrlo losha zabava za mnogo velike pare (u odnosu na to shta se za njih dobija)......
Druge ustanove takve vrste nisam video kod nas u Srbiji, u svetu mislim da je slicno samo malo nashminkano
Sve u svemo striptiz barovi --- KRSH
Kada sam bio mladji brat me je vodio par puta.
Proslog leta kada je dosao moj mladji brat ja sam njega vodio par puta.

Mozda bi bilo i zanimljivijih mesta da se ode ali i nije tako lose, moze se organizovati dobra zabava.
Bio sam u Budimpešti i bilo je extra.
Ovde kod nas bio sam par puta, jednom u Busu (smor) i nekoliko puta u jednom lokalnom klubiću gde se svi znamo i uvek je bilo extra.
Isao sam cesto dok je radio MM u novom sadu jedini kulturni striptiz bar u kom sam bio ovo je sve ostalo odvratno i preskupo
E moram ovde da se umesham.........
Ako mislite na ona zadimljena mesta u kojima djuskaju neke Ruske ili Rumunske krezube jadnice kojima je neki nash bilmez oteo pasosh...onda moram da kazem da je to vrlo losha zabava za mnogo velike pare (u odnosu na to shta se za njih dobija)......
Druge ustanove takve vrste nisam video kod nas u Srbiji, u svetu mislim da je slicno samo malo nashminkano
Sve u svemo striptiz barovi --- KRSH

Onda ipak ne bih!!
E bio sam i u NS-u.
Fino,fino kao i NS uopste.
Taj grad kao da nije u Srbiji nego u Finskoj...
E bio sam i u NS-u.
Fino,fino kao i NS uopste.
Taj grad kao da nije u Srbiji nego u Finskoj...

svi su fini???
Pa da...
kulturni i fini neki ljudi u NS-u
Pa samo ako u Novom Sadu ima zoo-vrt,to nam je izgleda glavno sastajalisteSmile))
Bolje da ne komentarisem.

Mislim - bolje po mene.
ima u suboticiSmile Sticicemo mi i do severnog pola......
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:11 pm.