Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Због чега на овом сајту постоји дискриминација, расна и верска нетолеранција према Србима, Палестинцима, Циганима, Египћанима, Коптима, Арапима и другим народима?
Због чега на овом сајту постоји дискриминација, расна и верска нетолеранција према Србима, Палестинцима, Циганима, Египћанима, Коптима, Арапима и другим народима?

Несам приметила...ја сам не подносим Крвате...
Е ал` то ми није јасно, кад неко каже "ја не подносим те и те".

Ево неки дан сам укорио попа, зато што је рекао да не подноси неке тамо, па сам се намучио да му објасним да су ти неки тамо погрешни по питању нетрпељивости.

Хрвати су хипнотисани од стране језуитског реда.

Ако се освесте и остану исти овакви, е онда се твој став може узети у озбиљно разматрање, али пре тога не.
Е ал` то ми није јасно, кад неко каже "ја не подносим те и те".

Ево неки дан сам укорио попа, зато што је рекао да не подноси неке тамо, па сам се намучио да му објасним да су ти неки тамо погрешни по питању нетрпељивости.

Хрвати су хипнотисани од стране језуитског реда.

Ако се освесте и остану исти овакви, е онда се твој став може узети у озбиљно разматрање, али пре тога не.

roll И после ти крив ђаво кад те онај Скитлер или како ли се већ зове, прозива, грди и пцује...

da li je u redu mrzeti ceo narod zbog samo jednog njegovog dela?

kakva generalizacija... roll
Шитлер се изјаснио као лелемуд.

da li je u redu mrzeti ceo narod zbog samo jednog njegovog dela?

kakva generalizacija... roll

Ја их не подносим и имам право на лична осећања. То што се теби то не допада,...мене не узбуђује много.
Наравно да не морам. 8)
roll И после ти крив ђаво кад те онај Скитлер или како ли се већ зове, прозива, грди и пцује...

Kakvo licemerje, cenjena gospođo sa vaše strane. Ja gospodina Gilgameša ne psujem, već on upravo mene...

Evo, da vam osvežim kratko pamćenje:

Skiperu, govnaru, gde si?

Jebem li ti mrtvu majku

MI znamo ko su jeverice i sta su, a to je starije od svega.

Gde si rdjo mamu ti jebem raspalu?

Skiper je pobegao kod Sorosa po uputstva.

Sad konsultuje Latinku Perovic i Sonju Liht i ostale babetine u crnom.

Vi budite slobodni, pa ga pitajte da li je on ovo napisao. Bar da vidimo da li stoji iza svojih reči.

Dakle, u redu je kada Tika psuje mene najodvratnijim psovkama, a kada se ja njemu obraćam na neuporedivo civilizovaniji način to nije u redu. Samo zato što se sa Tikom slažete, a sa mnom ne!

Drago mi je što ste nam pokazali ko ste, gospođo Ljudmila.

P.S. Nisam ja Tiku nazvao "lelemudom" već on upravo mene, i to bar desetak puta. Kada me je tako nazivao na pamet vam nije padalo da nešto prozborite, kada sam mu dokazao da je po ponašanju mnogo veći "lelemud" od mene, to vam smeta.

P.P.S. Ovo "lelemud" Tiko me nešto mnogo podseća na Talmud lollollol Ne možeš bez Talmuda, a? Da nisi i ti možda kao gosn. Bendži Fridman? Auuuu! To bi svakako mnogo objasnilo, posebno tvoje boravke u Izraelu!
А ето нећемо. 8)

OK nemoras samo kazem, e sto su ljudi, a i zene, teski

Јесам, и уби' се гладујући, али никако да смањим килажу... :D

Kakvo licemerje, cenjena gospođo sa vaše strane. Ja gospodina Gilgameša ne psujem, već on upravo mene...

Evo, da vam osvežim kratko pamćenje:

Skiperu, govnaru, gde si?

Jebem li ti mrtvu majku

MI znamo ko su jeverice i sta su, a to je starije od svega.

Gde si rdjo mamu ti jebem raspalu?

Skiper je pobegao kod Sorosa po uputstva.

Sad konsultuje Latinku Perovic i Sonju Liht i ostale babetine u crnom.

Vi budite slobodni, pa ga pitajte da li je on ovo napisao. Bar da vidimo da li stoji iza svojih reči.

Dakle, u redu je kada Tika psuje mene najodvratnijim psovkama, a kada se ja njemu obraćam na neuporedivo civilizovaniji način to nije u redu. Samo zato što se sa Tikom slažete, a sa mnom ne!

Drago mi je što ste nam pokazali ko ste, gospođo Ljudmila.

P.S. Nisam ja Tiku nazvao "lelemudom" već on upravo mene, i to bar desetak puta. Kada me je tako nazivao na pamet vam nije padalo da nešto prozborite, kada sam mu dokazao da je po ponašanju mnogo veći "lelemud" od mene, to vam smeta.

P.P.S. Ovo "lelemud" Tiko me nešto mnogo podseća na Talmud lollollol Ne možeš bez Talmuda, a? Da nisi i ti možda kao gosn. Bendži Fridman? Auuuu! To bi svakako mnogo objasnilo, posebno tvoje boravke u Izraelu!

Никад нисам ни крила ко сам! Ја сам СРПКИЊА! Имате ли нешто против? И то ваше фино упаковано лицемерје оставите за неког другог...код мене то не пали.
Шитлер се изјаснио као лелемуд, али не зна шта је то.

Лелемуд је припадник мушког пола са поремећајем понашања и хормонским поремећајем којег привлаче слични припадници мушког пола.

А реч лелемуд је нека врста ономатопеје од "леле муда".

lollollol

8)
А ето нећемо. 8)

OK nemoras samo kazem, e sto su ljudi, a i zene, teski

Јесам, и уби' се гладујући, али никако да смањим килажу... :D
6
neide mi bas ali nisam pito za kile

Немам киле, Боже не дај! Пу,пу, далеко било...
Шитлер се изјаснио као лелемуд, али не зна шта је то.

Лелемуд је припадник мушког пола са поремећајем понашања и хормонским поремећајем којег привлаче слични припадници мушког пола.

А реч лелемуд је нека врста ономатопеје од "леле муда".

lollollol

8)

А моја пра-баба је говорила да је лелемуд неко ко вазда зева у небеса и не ради ништа...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:37 am.