Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koliko ste u stanju da nekoga trpite zbog novca? znaci li vam vise od ljubavi? zna li neko zasto ljudi gaze preko......zbog novca? ko vise trosi novac zene ili muskarci? Smile odgovorite na bilo koje pitanje.. idea
Novac... Bitno mi je da ga imam dovoljno za normalan zivot, da ne moram da "krpim kraj sa krajem". Ne mastam o milionu dolara ili eur ali mi je drago kada mi svaki mesec sedne plata na racun. Smile
Eh, da... trosim svoj novac i ne bih podnosila nekoga samo zato sto ima dosta novca, a "trulez" je od muskarca. Smile
Celog zivota trpim sefa - zbog novca. Tongue
Ma, dobro, to je vec druga relacija. lol
Nekada jeste, a nekad i nije.....

Ja sam u jednom trenutku dao otkaz - ne zbog sefa nego zbog citavog sistema u kojem sam se nasao.....

Posle sam imao srece.....

Nisam siguran ko vise trosi, zene ili muskarci. Samo, cini mi se da zene cesce trose novac koji nemaju....
Trpeti muskarca ili zenu, zbog novca, ravno je prostituciji Smile .

Mi vise trosimo wink
svi mi trosimo i svi mi trpimo...

a budimo iskreni, kada biras, pogledas i koje zanimanje ima, je li zaposlena, i priznali ili ne priznali, vise nas seksualno privlace ostvarene osobe a one vec imaju novac.
tako je to bilo i pre 30 godina, tako je i sada, tako je bilo oduvek...
Trpeti muskarca ili zenu, zbog novca, ravno je prostituciji Smile .

Mi vise trosimo wink
kazu da je prostitucija naj stariji zanat shock naravno sa obe strane..
svi mi trosimo i svi mi trpimo...

a budimo iskreni, kada biras, pogledas i koje zanimanje ima, je li zaposlena, i priznali ili ne priznali, vise nas seksualno privlace ostvarene osobe a one vec imaju novac.
tako je to bilo i pre 30 godina, tako je i sada, tako je bilo oduvek...

Ne slazem se! roll
Bitno je da on ili ona radi, a manje je vazno koje zanimanje ima. Iskreno, kad biram, prvo gledam ko je kakav covek, a ne da li ima ili nema love. Smile
Da je bar tako jednostavno... brak je, na primer, cesto ekonomska zajednica.... ili na kraju ostane samo to....
novac pruza coveku/zeni mogucnost da posalje sve do djavola.samo u tome i jest njegova vrednost..a trpeti nekog zbod novca-nikad!bolje ga zaraditi i imati svoju samostalnost!
koliko ste u stanju da nekoga trpite zbog novca?

Никад, нико и нигде није трпео неког другог због новца.

Могуће је једино трпети себе, своје мане, своје слабости због

новца оног другог.

wink
Da je bar tako jednostavno... brak je, na primer, cesto ekonomska zajednica.... ili na kraju ostane samo to....

Jeste, na kraju ipak treba napraviti suma sumare i naplatiti "muke" (pranje, kuvanje, ciscenje za njim,....). SmileSmileSmile I to je pos'o, ni ja ga ne volim. lol
A može li to biti isto (pranje, kuvanje, ciscenje za njom...) :?: :?: :?: ni ja ne volem taj poso.[/img]
Pokazi mi put do takvog, k'o boga te molEm. 8) Evo, o'ma cu da ga ozenim. lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:57 pm.