Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam na koju agendu mislis ...black jack rules
A...mozda si postao punoletan... A i zagrejan si da nam objasnis.
Citamo.
:?
Кад Тика једном умре (за 100 до 200 годинаWink његов леш ће бити

21 грам лакши од претходног тренутка живог тела.

Неко то зове кало, неко тара, а неко душа.

И тако то.

wink
To vazi za obicne smrtnike... wink

Ko zna koliko je teska Tikina dusa...prijavljujem se da licno izmerim kad dodje vreme.... twisted
Не ради се о плану УН под називом Агенда 21 који предвиђа деиндустријализацију и глобалну "прерасподелу" ресурса (види Алан Форд, епизода "Суперхик"), а ни о Кодекс Алиментаријум, али је тема повезана са тим. (Бар за мене.)

Ради се о души.

О психи.

О свести.

О наркотицима, хипнози, понашању и трауми.

О пројекту Плава Птица. (Project Blue Bird)

О пројекту МК-УЛТРА.
Сам наслов теме је одабран са намером да код оних који га виде и прочитају изазове одређену реакцију у складу са претходним "садржајем" читаоца. (Мика је поприлично шупаљ, односно празан, по питању "садржаја".)

Кажем садржајем, јер је ваша свест, психа, душа, зовите је како год хоћете, нека врста носиоца информација неограниченог капацитета.

Ви никада ништа не заборављате.

Никада.

Једино што вам се може десити је да изгубите могућност "приступа" одређеним "подацима", и тада кажете да сте нешто "заборавили".

То значи да нисте свесни свог "садржаја", односно већег дела, што не значи да тај садржај ипак није ту.

Углавном, код вас се десило оно што би ви назвали "асоцијацијама", а у ствари, ради се о једној повратној реакцији, или "излазу", на основу "улаза", који се у овом случају састоји од две цифре.

21

Баналан, али функционалан пример.

МК-УЛТРА је нешто много другачије.
Tiko,ne kaki,odmah sam znao na sta mislis... 8)

Svi su pali na pupak kad su procitali "21"...i trepere dok nestrpljivo cekaju objasnjenje... Tongue
Не ради се о плану УН под називом Агенда 21 који предвиђа деиндустријализацију и глобалну "прерасподелу" ресурса (види Алан Форд, епизода "Суперхик"), а ни о Кодекс Алиментаријум, али је тема повезана са тим. (Бар за мене.)

Ради се о души.

О психи.

О свести.

О пројекту МК-УЛТРА.

budimo iskreni, na forumima to znaci jedno...
da se tika naguzio a onaj odpozadi ga posteno guzi!
drugi najpopularniji broj posle 69...

a koga guze, njemu:
shock
i, po ne znam vise po cijem principu, pri traganju za istinom, uvek se prihvata najprostije nepobijeno objasnjenje.
Занимљиво.

Код Битера се може констатовати низ ствари у вези сексуалних фрустрација.

Али, како то спада у нагонски део психе, то значи да је и Битер шупаљ.

Но, то није ништа ново.
To vazi za obicne smrtnike... wink

Ko zna koliko je teska Tikina dusa...prijavljujem se da licno izmerim kad dodje vreme.... twisted

((http://www.imageup.ru/img109/10530294.jpg))
Уууууууууу, јбт, сад ми тек јасно одакле ти ник!

Ради се о души.

О психи.

О свести.

О пројекту МК-УЛТРА.

Имају ли је? Тикомире, мани се ћорава посла, само 2% људи разуме ово што ти пишеш...Не бацај бисере пред свиње!
Ludmila ne grokci.... lollollol

A sv.Arhangel Mihailo jeste slava koju slavim.... wink

Tika ce da te ispljuje sto mu kacis "svevidece oko".... 8)
Ludmila ne grokci.... lollollol

A sv.Arhangel Mihailo jeste slava koju slavim.... wink

Tika ce da te ispljuje sto mu kacis "svevidece oko".... 8)

:?: Твоје?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:02 pm.