Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Izaberite 5 osoba koje volite da vidite na forumu i cije postove volite da citate...
Za 30 dana cu prebrojati glasove i proglasiti omiljenog forumasa...

evo, ja cu poceti...

Biter, Tika, MicaDA, Vocka i Plavkica...
Tosamja, stormy, Tantal, smetalica, koletina
Boze koja tema roll

Sve one koji vise nisu na forumu Tongue
BR, Tika, Smetalica, Nenkica, DeAlmasi... ima ih jos, ali rekao si samo pet... Tongue
Ако прескочимо шале, зајебанције и разне свађе, читам оне постове који у себи имају духа, а који су по могућству нешто дужи иначе се читање своди на констатовање да је неко срећан, да му се каки или да му нешто није по вољи.

Карло, Хермина, Натанаел, БР (иако је и он намћорWink и ...

Жестока конкуренција за пето место, па чим одлучим, написаћу и то.

8)
Де Алмаси.

Ето, моја листа је комплетирана.

Мада бих додао још пар никова, али пошто се тражи пет, онда само пет.
Де Алмаси.

Ето, моја листа је комплетирана.

Мада бих додао још пар никова, али пошто се тражи пет, онда само пет.

Di smo Jana i Ja u ovi' pet? twistedTongue
Neni, Karlo, Hermi, Mici, i zaista je 5 mesta malo :////

Treba mi mesta za BRa,Tiku, Tantala, Manua, anti-stresku, Zlicu, Reala, smetalicu, de-almija, sejlora, peru, duva... itd, itd.
Citam sve uglavnom :D
Svidja mi se onaj ko u tom trenutku lupi najsmesnije nesto, ne volem bre ozbiljne teme, ovde dodjem da se smejem, ako hocu nesto pametno da saznam, odem na druge forume :D

izdvojila bih samo Micu, ona je unikat, joj se uvek nasmejem !!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
I joooooj...a sto nije top10? rollroll

Volim da citam...BR-a, Almasija, Smetalicu, More i Micu...To su ljudi koje kapiram, i za koje znam da kapiraju, imaju takta (za razliku od nas nekolicine) lollol Ima ih jos naravno na cije se postove rado odazovem, pa makar i u asocijacijama, ili osoba levo-desno...al ovi ljudi konstatno drze top5 kod mene...

No naravno ne smem da izostavim da ovom prilikom ne pozdravim Kameleona, Tiku, Belu, Boga i batinu, bez njih sve ovo ne bi imalo smisla...Hvala im sto postoje! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Pa nem' pojma, volim da je pun forum ko oko lol svako je na svoj način interesantan a posebno mesto ću dati Ljudmili koja je van konkurenciju idea
Meni su svi ok sem jedne Госпође.
Samo njih 5
Ja , Sasa7100 , ja , ja , i Sasa7100. 8)
Mozda kao rezerve Belica i Sasa7100
Meni su svi ok sem jedne Госпође.

xexexexexe....Dios mio...uz ovo ide ona napeta muzika iz sapunica...napetost raste, da li ce se doticna prepoznati...Gledacete u sledecoj epizodi... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:40 am.