Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nomenklatura Svetske Zdravstvene Organizacije-cetvrto izdanje.

Ko je ovo?

(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/de/Michelangelo_Caravaggio_065.jpg/220px-Michelangelo_Caravaggio_065.jpg)
А да нећеш да рекламираш вакцину против грипа? shock
Nomenklatura Svetske Zdravstvene Organizacije-cetvrto izdanje.

Ko je ovo?

(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/de/Michelangelo_Caravaggio_065.jpg/220px-Michelangelo_Caravaggio_065.jpg)

Zemoooo...ja ti o tome nista ne znam.Sa' ce Tika da objasni... wink
hmmmm. ja sam ucila veterinarsku medicinu. :?
Hehe Tika nije razocarao...

Tako je TO JE NARCIS...

Znate pricu o Narcisu?
Narcis je bio lep momak, koji je provodio dane blenuci u svoj odraz na povrsini vode...

I tako zevajuci kao pecena glava, padne i udavi se, a od njega postane cvet...I ostane ime, koje se koristi kada se opisuje odredjen tip coveka.

ALI, epiteti (kreten, imbecil , moron inace medicinski termini) se u svakodnevnom zivotu olako daju.
Ali i Narcis moze biti medicinski termin...

Narcisoidna osoba , je po definiciji, osoba preterano okupirana sa pitanjima sopstvene vrednosti, moci, prestiza i sujete.Narcisizam spada u dusevne poremecaje.
Elem-Biomelem...

Dijagnosticko-Statisticki prirucnik o Mentalnim bolestima DSM IV-TR koji se koristi za dijagnozu dusevnih oboljenja u Koloni A, Odeljak B definise osobu koja pati od njega po sledecim pokazateljima:

1.Poseduje nezdravu sliku o sopstvenom znacaju (preteruje opisujuci svoje sposobnosti, dostignuca i talente, i ocekuje da bude priznat kao superioran, bez merljivih rezultata)
2.Preokupiran je fantazijama o nemerljivom uspehu, moci, lepoti ili ljubavi.
3.Veruje da je poseban i jedinstven i da mogu da ga razumeju samo posebne osobe ili institucije.
4.Zahteva neprestano divljenje i postovanje.
5.Poseduje nerazumna ocekivanja u pogledu usvajanja svojih nacela i stavova.
6.Ne preza od iskoriscavanja drugih da bi izvukao sopstvenu korist.
7.Ne poseduje empatiju.Ne zeli da se indentifikuje sa osecanjima i potrebama drugih.
8.Pokazuje zavist prema drugima, ili veruje da mu drugi zavide.
9.Pokazuje arogantno i drsko ophodjenje sa drugima.

Ali to je tek pocetak...
Auuu....zemo....ko da ga gledam. shock

Bio si u pravu za vrste i podvrste.... winklollol

Zna i on sta ga muci...zato i ne sme da se oglasi.... roll
Синеру, интересантна тема, само настави даље.
Elem-Biomelem...

Dijagnosticko-Statisticki prirucnik o Mentalnim bolestima DSM IV-TR koji se koristi za dijagnozu dusevnih oboljenja u Koloni A, Odeljak B definise osobu koja pati od njega po sledecim pokazateljima:

1.Poseduje nezdravu sliku o sopstvenom znacaju (preteruje opisujuci svoje sposobnosti, dostignuca i talente, i ocekuje da bude priznat kao superioran, bez merljivih rezultata koji su na zalost Janinu 1,2cm)
2.Preokupiran je fantazijama o uspehu kod Jane, moci, lepoti nase Jane ili ljubavi prema Jani.
3.Veruje da je poseban i jedinstven i da mogu da ga razumeju samo posebne osobe kao Jana ili institucije kao na primer u opstini kod maticara.
4.Zahteva neprestano divljenje i postovanje prema Jani.
5.Poseduje nerazumna ocekivanja u pogledu usvajanja svojih nacela i stavova.
6.Ne preza od iskoriscavanja Jane da bi je konacno zadovoljio.
7.Ne poseduje empatiju.Ne zeli da se indentifikuje sa osecanjima i potrebama drugih.
8.Pokazuje zavist prema drugima, ili veruje da mu drugi zavide jer ce da ozeni Janu.
9.Pokazuje arogantno i drsko ophodjenje sa drugima sve u cilju sacuvanja svoje buduce zenice Jane.
Ali to je tek pocetak... jer njihova prica ima srecan kraj po Janu( ostace sirota mlada udovica mada joj odlicno stoji crni donji ves sa sve halterima i onim sexi carapama mmmmmmm

Ova poslednja tacka me posebno iznenadila, to od tebe postovani Gospodine Sinneru nisam ocekivala oopsoopsoops
Шта ту има да те изненади? Тику ваљда ти најбоље познајеш, пошто ће се узнете?
Ma iznenadjena sam otkud to Sinner zna kako meni stoji crni donji ves kad je to samo moj buduci Gospodin suprug TIkomír mogo da vidi shockroll
Мора да је гвирнуо однекуд.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:38 pm.