Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

srećan ti rođendan, d si nam živ i zdrav, da porasteš ti i sve ostalo da ti poraste, da mi budeš srećan, nasmejat, ozbiljat i veso ki do sad.................. ljubi te i voli tvoja buduća devojka, žena il već, će se dogovorimo kad za toJ dođe vreme................ i nema potreba više da skrivaš koliko se volEmo i koliko e naša ljuboF jaka, misim da su to već svi skapirali na ovi forum, a oni koji nisu će skapiradu sad ili posle............... e tako, ja ti napisah, a ti bidi uljidan i kuRtuLan kao i do sada..................Smile))
Evo i ja da mu pozelim sve najbolje tamo u brdima, najbolju travu, najbolje ovce, najbolju krtolu, najbolji ekoloski vazduh, i nek ostane tamo gde je ....kao i do sada 8) lol Srecan rodjendan

P.S. jesi ovo slucajno bona pocela malijem slovom, nemo da te oni mrcha od kamelejona vidi pash da cujes sta sve ima u ono njegovo brdo lol
ti nemo se smeješ, nego čestitaj..............Smile))
pa cestitala sam ti koja pises post malim slovom
Evo i ja da mu pozelim sve najbolje tamo u brdima, najbolju travu, najbolje ovce, najbolju krtolu, najbolji ekoloski vazduh, i nek ostane tamo gde je ....kao i do sada 8) lol Srecan rodjendan

P.S. jesi ovo slucajno bona pocela malijem slovom, nemo da te oni mrcha od kamelejona vidi pash da cujes sta sve ima u ono njegovo brdo lol

tela sam da metem velko s nego nisam mogla da gi nađem...........Smile))

Zaglavili mi se dugmici na tastaturi... samo mis mi funkcionise... lol

tela sam da metem velko K nego nisam mogla da gi nađem...........Smile))

Probaj sledeci put kad se vidjate da poneses lupu, ako ne uspes ni s lupom da mu ga vidis, onda uzmi mikroskop, ako ni to ne pomogne onda ti nema pomoci lol

Zaglavili mi se dugmici na tastaturi... samo mis mi funkcionise... lol

Пајзи да ти га мачка не зграби!
Njezin je veliki a i dobro ga cuva, a i pustila dugacke nokte za svaki slucaj ako naidje neka "macka" lollollol
Njezin je veliki a i dobro ga cuva, a i pustila dugacke nokte za svaki slucaj ako naidje neka "mEcka" lollollol

kako ti ne dosadi da me stano prozivaš.................Smile))
Njezin je veliki a i dobro ga cuva, a i pustila dugacke nokte za svaki slucaj ako naidje neka "mEcka" lollollol

kako ti ne dosadi da me stano pozivaš telefonom.................Smile))

Ma ne dosadi mi nego mi malo skupo 8)
zato ti ja redovno odbivam pozivi............... d uštediš........Smile))
zato ti ja redovno odbivam pozivi............... d uštediš........Smile))

Pa ne treba ja da stedim nego ti od tog tvog posla u parkicu, da dodjes kod mene lol
ednu kasicu prasicu sam napunila......... el to dovoljno?............Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:31 am.