Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jutros mi je sinula ideja da otvorim ovu temu (zahvaljujci Micojki).

Zanima me, dragi moji forumasi i forumasice, kako biste vi zaprosili voljenu osobu (pustimo sada na stranu to, da je red, da muskarac ucini taj korak) ili ako ste vec ozenjeni/udati, kako ste to uradili.
Molim i dame (tradicionalno vaspitane ili one "moderne"Wink, da se isto tako izjasne, kako bi one to uradile. :D

Ovde mozete pokazati svu svoju mastovitost, kreativnost, snalazljivost, emotivnost, romantiku,.. itd. 8)
Ko zna, mozda cete negde nekome pomoci sa vasom fantasticnom idejom. lol
Hvala. 8)
kameleJon, udaj se za men, pa Bog da te vidi............Smile))

pa da znas i da ce brzo da ga vidi...

trojcu si vec saranila dzavolu jedan

pa da znas i da ce brzo da ga vidi...

trojcu si vec saranila dzavolu jedan

ti nemo mešaš........... odlučila sam ovoga puta se udam iz ljubavi.............Smile))
a ti mala, pakuj se, pa put PaMčeva......... satni pod njojgov prozor i vikaj iz sveg glasa da se udava za teb i da neće presaneš da vikaš dok ne rekne DA..................Smile))

men' letos ma moretu 'edan rece:"udaj se za men' i Bog da nas vidi", da neste vi nekak'i rod? shock

lollollol
shock kuJ? kameleJon i ja?............... es, mi smo braća po meteri..............Smile))
a ti mala, pakuj se, pa put PaMčeva......... satni pod njojgov prozor i vikaj iz sveg glasa da se udava za teb i da neće presaneš da vikaš dok ne rekne DA..................Smile))

Daj malo romantike i mastovitosti. lol Necu da se smrzavam pod prozorce...

Ima vremena, vikacu na njega ja ceo zivot... lol
sam negdi navela da treba bideš naga?.................Smile))
Pa, s obzirom, da ste muskarci postali prave sonje, na kraju ce da bude upravo ta kombinacija. lol
shock kuJ? kameleJon i ja?............... es, mi smo braća po meteri..............Smile))

lollollol
iz iste kuce potekli a tako razliciti roll

lollollol
Pa, s obzirom, da ste muskarci postali prave sonje, na kraju ce da bude upravo ta kombinacija. lol

Šonja ti u gatjama.... wink
Jugo, a koliko ti imas godina i jesi ozenjen?
imam 2x18 godina i čekam da me neka zaprosi jer je to sad moderno.... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:47 am.