Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Е, а сад нешто о генетици ....

wink
Јок море.

Пршута је у опасности.
Пре неко вече куварицу у кафанчету ујела риба. Дигла се узбуна пошто је риба била повећа, а ухватила к`о теријер и не пушта.

Држ` не дај, одакле риба, која риба, шта је, како је, мало је радила и безбол палица, испостави се да је дунавска штука од 10 кила, онако слободно зубата.

Куварица каже да је до сада нису уједале, а ја рекох да то прво убију ал` да ми не доносе јер шта ако је нешто прелазно па и ја да почнем да уједам?

Од сада пажљивије бирам шта ћу где да наручим.

8)
Пре неко вече куварицу у кафанчету ујела риба. Дигла се узбуна пошто је риба била повећа, а ухватила к`о теријер и не пушта.

Држ` не дај, одакле риба, која риба, шта је, како је, мало је радила и безбол палица, испостави се да је дунавска штука од 10 кила, онако слободно зубата.

Куварица каже да је до сада нису уједале, а ја рекох да то прво убију ал` да ми не доносе јер шта ако је нешто прелазно па и ја да почнем да уједам?

8)

Opet jedes po kafanama CRNi Tikomire, pa za koga sam ja kuvala onoliki rucak bwe! shock

8)

Opet jedes po kafanama CRNi Tikomire, pa za koga sam ja kuvala onoliki rucak bwe! shock

Esi mu ribu spremila.....al da ne ujeda Tongue
Dzoni
nju ne spremamO, samo peremo i ponekad skidamo krljusti i opet je vratimo u Majnu lollollollol
nju ne spremamO, samo peremo i ponekad skidamo krljusti i opet je vratimo u Majnu lollollollol

Dobro je......da samo ne luftirate....... lollollol
Dzoni

Iiiii da je smo luftiramo pa iselili bi pola Srbije u drugu polovinu pa kad dune kosava i iz druge polovine u Bugarsku lol

Iiiii da je smo luftiramo pa iselili bi pola Srbije u drugu polovinu pa kad dune kosava i iz druge polovine u Bugarsku lol

Crkla ribica.....jadna.... lollollol
Dzoni
C'kla od gladi, Tikomir to ne rani kaze oskudacija, nema se s cime roll
Генетски модификовани организми у људској исхрани изазивају разне невоље, али се те невоље најчешће приписују чему другом, јер није било ваљаних истраживања.

Генетски модификована соја је у једном експерименту коришћена за исхрану пацова, који су након неколико недеља почели да развијају туморе, па су и поцркали пре краја експеримента.

Немојте јести соју јер на паковању не пише да ли се ради о генетски модификованој соји.

Сличне појаве су приметили и код свиња које су хранили генетски модификованим кукурузом.

Проблем је што се таквом наопаком исхраном добија генетски модификована пршута.
Генетски модификовани организми у људској исхрани изазивају разне невоље, али се те невоље најчешће приписују чему другом, јер није било ваљаних истраживања.

Генетски модификована соја је у једном експерименту коришћена за исхрану пацова, који су након неколико недеља почели да развијају туморе, па су и поцркали пре краја експеримента.

Немојте јести соју јер на паковању не пише да ли се ради о генетски модификованој соји.

Сличне појаве су приметили и код свиња које су хранили генетски модификованим кукурузом.

Проблем је што се таквом наопаком исхраном добија генетски модификована пршута.

e o tome smo juce bas raspravljali :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
navedeni tekst je diskutabilan.
ovo sto se sada zove genetskom modifikacijom je zapravo nasumicna genetska modifikacija, obzirom da nismo razjasnili genetki kod, a nemamo ni alatke za mikrouplitanje u DNS.

pored toga covecanstvo ce se svakako genetski modifikovati da eliminise secernu bolest, kratkovidost i da stvori rezistenciju na AIDS.

a jos pored toga jos `80-ih su proizveli - ukrstili - modifikovali neku vrstu biljke koja je skoro bukvalno rajdala sunke.
obzirom da raste fobija protiv ubijanja svinja, nije tesko zamisliti da ce na kraju sunke i kobasi rasti na drvetu. treba samo docekati!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:42 pm.