Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dakle, da li biste uzeli drzavljanstvo druge drzave i odrekli se svog ?
Vase misljenje o tome, molEm lijepo roll

A vi, koji ste to vec ucinili..... mislite li da je to vas, los ili
dobar potez?
Cekajte, idem i ja!!!
S obzirom, da sam rodjena u drzavi u kojoj zivim, logicno je da nosim i njeno drzavljanstvo. Wink
Ja bih se rado odrekao srpskog državljanstva i uzeo državljanstvo Afganistana samo da mi daju snajper i da bijem amerikance,mijnj twisted
A možda mi daju i državljanstvo Irana pa da bacam atomsku na Izrael ...............................i to mi se sviđa.
Mada kad bi aboridžini imali net najviše bih voleo da živim sa njima u pustinji i da me zabole kiturina za svet i probleme nastale globalizacijom winkroll
S obzirom, da sam rodjena u drzavi u kojoj zivim, logicno je da nosim i njeno drzavljanstvo. Wink

Et, Uvjerenje o drzavljanstvu se vadi u mjestu rodjenja oca wink

Ajme moja Zlico, el se osjecas kao Slovenka ili ? roll
Cekajte, idem i ja!!!
JMada kad bi aboridžini imali net najviše bih voleo da živim sa njima u pustinji i da me zabole kaktus za svet i probleme nastale globalizacijom winkroll

'vako lepse zvuci. 8)
al nako zvuči glomaznije.............Smile))
Ja bih se rado odrekao srpskog državljanstva i uzeo državljanstvo Afganistana samo da mi daju snajper i da bijem amerikance,mijnj twisted
A možda mi daju i državljanstvo Irana pa da bacam atomsku na Izrael ...............................i to mi se sviđa.
Mada kad bi aboridžini imali net najviše bih voleo da živim sa njima u pustinji i da me zabole kiturina za svet i probleme nastale globalizacijom winkroll

Tongue es ti neki zaebaT coek Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
putuj igumane..............Smile))

Kamo sreće da sam iguman vozio bih džip i ne bih razmišljao da idem bilo gde lol
ne.........Smile))

lollollol Mica ne umije ni "DA" da kaze, makar i slaze ...:D)
Cekajte, idem i ja!!!
putuj igumane..............Smile))

Kamo sreće da sam iguman vozio bih džip i ne bih razmišljao da idem bilo gde lol

Koji ce ti q..., onda, dzip? roll
Cekajte, idem i ja!!!

Ajme moja Zlico, el se osjecas kao Slovenka ili ? roll

Osecam se kao JA.

A, kako se to osecaju Slovenke ili Srpkinje ili Ruskinje ili Kineskinje? To mi je malo smesno pitanje. Definisi.
Meni je dom tamo gde su moji najmiliji, pa to moze biti i Mesec. Wink
Nije ti domovina komad zemlje.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:40 pm.