Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ово сам написао на енглеском из више разлога, а један од њих је недостатак "сајта" да прикаже наслове тема исписане ћирилицом.

Братство Змије

Знате ли ишта о томе?
Od mogucih 200. i to cirka zemalja na svetu samo 2 koriste pismo cirilice. Toliko nisi znao?
(http://fsb.zedge.net/content/5/4/0/6/1-1121690-5406-t.jpg)
pored latinskog sasvim slucajno znam i cirilicu i to perfokt. Tako da mi,naravno NE smeta.
Тема се не односи на завист према ћирилици као фонетском писму, већ на братство змије.
pored latinskog sasvim slucajno znam i cirilicu i to perfokt. Tako da mi,naravno NE smeta.

А да ипак научиш српски? Узгред, ни латиница ти не иде од руке.
pa. Znas kako to i takva vrta bratstva. To su kultovi,satanizam. Oblast u kojemu slabici traze mesto.

А да ипак научиш српски? Узгред, ни латиница ти не иде од руке.

Ti si veliki srbin ? ili?
Већ ми постајеш симпатичан.

Али сама оцена да само слабићи траже заклон сатанизма захтева објашњење, јер просечни људи управо такве виде као идоле.
Da. Upravo tako. Slabici traze sebi idole,teze ka tome, druzine,stil sto nas je vise to bolje. A covekova bit kaze. SAM.! A to ne mogu slabici,vec jaki ljudi. Tako da to zmija,kara,mara.druzine i tako ta da ne kazem govna.....slabo opstaju. Danas je kodex jedan. Budi sam i budi to sto jesi.
Е стани сад мало...

До пола си написао како треба, после си упрскао.

Шта вреди сам човек када је сам?

Зар не треба да и друге научи да их "браћа" не преваре?
А знаш ли ти нешто о Братству Змије осим магловите идеје да то што је змија умешана указује на сатанизам?

Уопште, одакле извлачиш представу о Сатани (наводномWink?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:11 am.