Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Primamo i upisujemo nove članove u klub swingera. Sve informacije i kontakt na adresi “www.ruzaswinger.info ili na 00385958724798. Ko če nam se pridružiti? Koliko ste hrabri?
lako e vama iz Siska da se zaebavate na naš račun.............Smile))
lako e vama iz Siska da se zaebavate na naš račun.............Smile))

hahahahahaahh....

Di je on dosao da trazi hrabre ?! A Mico? Ovdi svi pucaju iu prazne puske :D
Cekajte, idem i ja!!!
Primamo i upisujemo nove članove u klub swingera. Sve informacije i kontakt na adresi “www.ruzaswinger.info ili na 00385958724798. Ko če nam se pridružiti? Koliko ste hrabri?

evE s'm shto nEsam, nego el da povedem i ono moE BIG BLACK il da doJdem sam`? lol
Taman sam se upisala na aerobik,nemam kintu za obe chlanarine Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Taman sam se upisala na aerobik,nemam kintu za obe chlanarine Smile

bem be bleskavU lollollollollollollol izbacice me s posla zbog teB lollollollollol
nešto mi sumLJiv ovi nick.............. mora da je Tikomir skreno s pamet......... dosadlo mu da nas ebucka ednog po ednog, sd oće na gomilu..............Smile))
nešto mi sumLJiv ovi nick.............. mora da je Tikomir skreno s pamet......... dosadlo mu da nas ebucka ednog po ednog, sd oće na gomilu..............Smile))

hehehehehehheeh si ga provalila bem ti lollollol
Swing? Jel to bejaše ona muzika 30-tih godina prošlog veka ili...
Swing? Jel to bejaše ona muzika 30-tih godina prošlog veka ili...

yeste 8)
lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
jes, jes, to ti e ona muzika di ne znaš ko koga na koga šta sluša..............Smile))
Mico, ne zaebavaj na prazno, vec se prijavljuj i plati clanarinu! Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Jao divnooooo!!!!!!!! Vokalno-instrumentalno udruženje,voćarskog smera. Neko peva u bananu,a neko u breskvicu
Nemo si stipsa,plati i nama! Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:13 pm.