Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo ja da počnem: ne mogu da zaboravim ćevape u Niškoj banji, mešavina govedine i ovčetine. To je bilo uh.... a cena je bila normalna. Ajd sad vi Smile
kod men u špajzu.............. ako ne veruješ meni, pitaj moju decu...........Smile))
mico,a el ti spremaš ono....sok od višanja, slatko od belih trešanja, sok od zove,pindjur, el to nema u velegradu
kod men u špajzu.............. ako ne veruješ meni, pitaj moju decu...........Smile))

Jes kod teb u špajzu.............kod teb u podrumu muških glava kolko oćeš,ko jedared dođe više se kući ne vrće...............živ :?
Pre nekoliko godina, u centru Svrljiga sam jeo pečenje..... pristojno...... a cena je bila takva da sam tri puta tražio da mi ponove.... kod kuće dajem veći bakšiš.....

Inače, u Svljigu godinama postoji retoran "Kamiondžije" gde je 1/2 porcije dovoljno da s najedu trojica.....
Pre nekoliko godina, u centru Svrljiga sam jeo pečenje..... pristojno...... a cena je bila takva da sam tri puta tražio da mi ponove.... kod kuće dajem veći bakšiš.....

Inače, u Svljigu godinama postoji retoran "Kamiondžije" gde je 1/2 porcije dovoljno da s najedu trojica.....

Ja se jedanput zajebo i tražio celu porciju bio sam s kolegom prvi put usro sam se od klope u "Kamiondžijama" ima i na ulazu u Knjaževac isti gazda isto ime.
Ja sam tražio da mi zapakuju da ponesem.... 3 dana sam hranio pse "ostacima" ....... lol
Riba i sve od ribe , Mika Alas na Makisu , a pecenje, ubedljivo Bajo na Mckatu.Ali ubedljivo najbolja janjetina. 8)
Rostilj , motel Srbija , Meljak. 8)
dobro je pečenje u mačkatu,etno restoran veliki,neznam kako beše ime. masakr stoke,samo se vrte jaganjci, ali cena....ko da si jeo kamilu
riba u Grockoj,opet ne znam ime,i riblja čorba. smuđ orli ubedljivo najbolji na srebrnom jezeru restoran. takođe nemam pojma ime
Ja sam tražio da mi zapakuju da ponesem.... 3 dana sam hranio pse "ostacima" ....... lol

Jel ostalo nesto od ostataka? lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Cuti kad mi neko pofali Nish i okolinu Smile Cu te chastim cevapima za ovo,u banju Smile A jel to mislish na "kafanche banjche"?

Shto se mene tiche,pljeska kod Bibca u Leskovac,je hrana za dushu SmileTongue
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Cuti kad mi neko pofali Nish i okolinu Smile Cu te chastim cevapima za ovo,u banju Smile A jel to mislish na "kafanche banjche"?

Shto se mene tiche,pljeska kod Bibca u Leskovac,je hrana za dushu SmileTongue

Od Niš do Dimitrovgrad, na istok i do Vranje na jug, nema gde roštilj ne ubav.... u stvari ima, samo na jedno mesto... u hotel Pirot.... al' tamo nisam davno bio, možda su se popravili...... wink

Jel ostalo nesto od ostataka? lol

Ni 'artija u koju je to meso bilo spakovano....... Tonguelollol
Shta da ti kazem Br,kad zadjesh na ovamo,vodim te na pljesku Smile
(sa paprichicama Tongue i tucanom paprikom)

(http://s19.rimg.info/e4dba3475dd582ab5db9260c958d04bc.gif)
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:22 am.