Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gledao sam sinoć repirizu utiska nedelje na b92 i zgranuo sam se izjavi jedne žene koja kaže "pa šta oni imaju da štrajkuju imaju platu 30000 dinara zar ne vide kakva je kriza".... ili tako nešto slično....Pa u ovoj zemlji je kriza zato što su lopovi pokrali sve i zato što ovaj režim izdržava reketirajući građane. Fala bogu da se neko setio da podigne glas protiv, njihov primer treba da sledite a ne da sedite u mišijim rupama i povremeno izadjete napolje da vidite šta ima da se jede....

Gospodo prosvetari istrajte u svojim zahtevima.
Mnogo je teško započeti pobunu u Srbiji. Mi smo krotak narod kome mnogo treba da se pobuni. Treba da se divimo francuzima i grcima. oni kad izađu na ulice... Em ih mnogo,em su složni,em su rešili da uspeju. Divota
E, moj Jugoslave, svugde ti je isto s*anje samo drugo pakovanje. Smile
jel ti evil woman bejaše u SLO?
Da. Smile

Samo sto je kod nas celofan sa drugacijim "uzorkom" ali je ono u paketu isto. Smile
Mnogo je teško započeti pobunu u Srbiji. Mi smo krotak narod kome mnogo treba da se pobuni. Treba da se divimo francuzima i grcima. oni kad izađu na ulice... Em ih mnogo,em su složni,em su rešili da uspeju. Divota

20 godina života u kavezu, pa ti vidi kako su nas izdresirali.... wink
Ne daj se Jugo, ostani psina. lol
Tju ja da te dresiram po EU standardima ne boj se. lol
Ne daj se Jugo, ostani psina. lol
Tju ja da te dresiram po EU standardima ne boj se. lol

Jesi ti gledala film "Dečko koji obećava".... wink
Nisam. Zasto? Vodis me u biJoskop... lol
E aj ne drmaj kaFez... ima životinja koje još uvek spavaju, svaki potres je potencijalno opasan :?
Nisam. Zasto? Vodis me u biJoskop... lol

Htedoh da kažem da ne koristiš veslo prilikom dresure.... wink

A u bioskop neću da te vodim, hrčem posle deset minuta.... wink
nije samo 20 godina. osvrni se na istoriju. takvi smo od uvek. ne znamo da se pobunimo na vreme,nego nas jašu polupismeni političari. gledaj u svakom gradu. tačno se zna ko šta radi. i svi ćute i nemaju m..a da se pobune. niko ih ne kontroliše i ajd Srbijo u bunar
jeli ti LocoFeoOso a koji je to grad dosadan i zagadjen?
nije samo 20 godina. osvrni se na istoriju. takvi smo od uvek. ne znamo da se pobunimo na vreme,nego nas jašu polupismeni političari. gledaj u svakom gradu. tačno se zna ko šta radi. i svi ćute i nemaju m..a da se pobune. niko ih ne kontroliše i ajd Srbijo u bunar

Zato se prosvetari bune školovani ljudi, pa takve treba da sledimo a ne babe koje kažu jao pa kriza je a ne pitaju se zašto je kriza
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.