Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nisam mogla da odolim, pa naparvih temu na tvoj račun...........Smile))

JOŠ JEDNOM, ČESTITAM TI ROĐENJE ĆERE........... NEKA JE ŽIVA I ZDRAVA.............. LJUBI E TETA MICA............Smile))

LJUBI I MAMU U MOJE IME!!!
a ti kad se otrezniš, vrći se vamo............Smile))
i neće se više svaDimo oko kotlića........... evE javno obećaJEM.......... mož ga zadržiš, poklanjam ti ga.............Smile))
I od mene sve cestitke!!!

Nek je ziva i zdrava mala curica.....Tati i mami veliki kisss
titulu roditelja je neko dobio a ko saznacemoo,sretno rodjenjee pa dogodine jos jedno
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Pa da cestitam i pozelim da ti cera bude srecna, vesela i zdrava, a da ce biti tatina maza to se podrazumijeva... lollollolwink
Čestitam, Zare! Smile Nek' bude lepa na mamu i pametna na tatu... wink

Sve naj, naj, Tvojoj porodici i Tebi.

Želim vam zdravlje i slogu.... a sve ostalo je lakše... Smile
Bata Zare cestitam, neka je ziva i zdrava!
Sve najbolje tebi i tvojoj porodici! Smile
nisam mogla da odolim, pa naparvih temu na tvoj račun...........Smile))

JOŠ JEDNOM, ČESTITAM TI ROĐENJE ĆERE........... NEKA JE ŽIVA I ZDRAVA.............. LJUBI E TETA MICA............Smile))

LJUBI I MAMU U MOJE IME!!!
a ti kad se otrezniš, vrći se vamo............Smile))
i neće se više svaDimo oko kotlića........... evE javno obećaJEM.......... mož ga zadržiš, poklanjam ti ga.............Smile))

HVALA DRUGARI lollollol Otrezniću se u ponedeljak kad mi dođu ženske kući.........a za kotlić ako bude raspoloženja na leto jedan dan negde u prirodi će ga spremamo uz pomoć Bitera. lollollol
Devojcici zelim dobrodoslicu na svet...mami tati i bratu porucujem da je ljube, maze i razmaze...a svima zajedno jedan veliki KISS! i jos decice zelim! SmileSmileSmileSmile
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Iskrene cestitke i od mene, neka je ziva i zdrava, a vama zelim puno roditeljskih radosti. :D
Cek ,prvo teta da ljubi tatu ! 8)

E sad curetka mawog. Natalija bijase ili sam te pobrkala sa Tantalovim zeljama? roll

Nebitno. Najbitnije je da ste zivi i zdravi ,svi "kolektivno" wink
Cekajte, idem i ja!!!
titulu roditelja je neko dobio a ko saznacemoo,sretno rodjenjee pa dogodine jos jedno

Kad se to tebi dogodi, i jo5,.....javicu ti 8) lol
Cekajte, idem i ja!!!
Cestitam bata Zare.... :D

A jos vise mami,ipak je ona podnela vece zrtve.... wink :D
EvE i ja da chestitKam i pozdravim srecne roditelje male bebironke! Zare kisko od men a ti prenesi dalje winklol
Cestitam bata Zare.... :D

A jos vise mami,ipak je ona podnela vece zrtve.... wink :D

Kako brate slatki. a nervoza? pa šetkanje ispred porodilišta? pa posle mora da se pije. pa mešaš pića,pa bacaš peglu. muka grdna
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:11 pm.