Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nakon svih ovih ozbiljnih tema, hajde da se ponovo igramo malo spojke. Smile
Koga biste spojili sa kim (musku osobu sa zenskom) i zasto bi bili oni savrsen "par". lol
Ja bi sebe spajao sve dok se ne spojim sa meni najboljom roll a da bi znao koja je....tako je najsigurnije da ce veza potrajat
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ја бих спојио патку и чавку и даље се не бих упуштао у теоретисање.

8)
Ja bi sebe spajao sve dok se ne spojim sa meni najboljom roll a da bi znao koja je....tako je najsigurnije da ce veza potrajat

Ovaj o5 postrajava.....hajmo, u red, jedna po jedna.....na parove razbroj s`....... lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

Ovaj o5 postrajava.....hajmo, u red, jedna po jedna.....na parove razbroj s`....... lol

Eto, tako cete pocinut kad nadjem onu pravuuu i treba da mi pomognete sve zajedno
Sve za ljubav! lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sve za ljubav! lol

maxe ti udata jednaaa
Sve za ljubav! lol

maxe ti udata jednaaa

Vidi njega sto e probirljiv.............. lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Pa ja sam samo tela da ti olaksam odabir, posle mene ce svaka da ti bude idealna... lollol
Pa ja sam samo tela da ti olaksam odabir, posle mene ce svaka da ti bude idealna... lollol

eeeee to je drugarskiii,manje cu da lutam znaci prva posle tebe je za mene idealna lol bemti kako sam radoznao da probam koliko si losaaa lol
axaxaxaxaxaxaxa...evo, ja cu da konkretno predlozim. Sejlor VS. nenkica... lollollol
Sad cu te cinkarim za svaleranje... Tonguetwistedlol

cuti ti ,tebe nijednog petka nema ovdee
ma 'ebes petak, kad uvece kuckam ovdi... Smile
što je petak tako poseban dan, u odnosu na svako veče ? lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:07 pm.