Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Sa svojih (upisi broj) godina, kako bi ste se izjasnili, ko vam je u zivotu naneo najvise boli, i napravio najvise problema i neprospavanih noci?
Ko je ta osoba koji mrzite srcem i dusom, i za koju vam ne bi bilo zao)da nekim sumljivim osobama (khm, Fiit-fuuut! 8) ) platite neku paru da odu i nacestitaju im se... twisted
Izaberite svog-(ali samo jednog)-NAJVECEG DUSMANINA... wink

Moj je bez ikakve sumnje Mr. Vene Bogoslavov, autor Nekronomikona zvanog zbirka zadataka iz Matematike za 1,2,3 i 4 godinu srednje skole...
Nevidljivi i neuhvatljivi sadista...Covek koji je pobio vise djaka nego Nemci u Sumaricama.Satanski vodja kulta matematicara... twisted
Zavrsio sam skolu i spasao se, a onda sam u novinama skoro procitao da je zlotvor ziv, i pozeleo sam da odem i da ga nadjem...Spremio sam i glogov kolac i svetu vodicu, ali ipak se plasim da ce me zajebati na neku matematicku foru i uteci...Zato ovim putem trazim nekoga ko ce to uraditi umesto mene, a ja zauzvrat nudim izravnavanje racuna sa nekim iz tehnicko-literarno-pravno-kriminalne struke! lollollol

Moramo valjda da se pomazemo... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:17 am.