Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

neki clanovi su toliko dugo ovde da imaju 15 godina radnog staza, znaci mogu da idu u penziju
Ja ti ne verujem, dokazi to! lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
neki clanovi su toliko dugo ovde da imaju 15 godina radnog staza, znaci mogu da idu u penziju

Ja bas razmisljam o tome, za koji dan cu napuniti 35-tu, vreme je da se uozbiljim i prestanem da blejim po forumu, tako kaze moj dragi.. pa cu ga poslusam lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
fali vam još 5 god. po zakonu pa ondak možete.. ovako ima još da gulite ovde lol
kontrasdice, kako se bese zvao onaj lik sto je svaki dan otvarao po tri cetri glupe teme, nema ga odavno

Ja bas razmisljam o tome, za koji dan cu napuniti 35-tu, vreme je da se uozbiljim i prestanem da blejim po forumu, tako kaze moj dragi.. pa cu ga poslusam lol

shock lele, pa ja sam ondaK u forumskoj peMziji..........Smile))
kontrasdice, kako se bese zvao onaj lik sto je svaki dan otvarao po tri cetri glupe teme, nema ga odavno

Izleteo Letac, jel na njega mislis ?

imas beneficirani radni staz, nije lako svaki dan ovde!!!
da znaš da nije........... a još kad se naježu edni na druge, pa počnu prepucavanja, upucavanja, napucavanja........... nekad imam utisak ki da sam šalterska radnica...............Smile))
da letac, najaci lik, jedino se njega secam i njegovih tema

shock lele, pa ja sam ondaK u forumskoj peMziji..........Smile))

E da, kada smo vec kod neta, priznajem ima me ovde i na Fb, pre me bilo svuda ali to je bio pocetak, pa sve zanimljivo-novo, sada vise i msn ne koristim...
U zadnje vreme sve manje i manje i ovde, ali ako i dodjem na forum na sat-dva, ujedno ukljucim i FB, meni kaze moj dragi da sam ovisnica.
Pa se pitam da li jesam stvarno ovisnik, a on nije, on samo trazi, burla, gleda, cita, informise se preko neta, tako da na dan provede dobrih 10sati na njemu, pa Vas ja ljubazno molim, da mi kazete, da li sam ja ovisnica i zasto, a on nije i zasto? Koja je razlika izmedju nas?
I tako.....

fali vam još 5 god. po zakonu pa ondak možete.. ovako ima još da gulite ovde lol

A jesam li ja ovde regularno prijavljena?
kako da znam, mozda mi i ovde otkinete bar 6 meseci... rolllollollol
e nemo' sad da cepidlačiš par meseci gore dole lolroll
..samo meni izgleda da ti oćeš dve pemzije, pa 'de to ima u zemlju Srbiju lol
Radim na crno, trosim na belo... lol
Vidim ja obelela si od crnoću lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:16 pm.