Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li bi trebalo pohapsiti sve politicare i njihove pulene na rukovodecim mestima, prekinemo placanje poreza i dazbina dok ne zaposlimo nove sposobne menadzere koji ce nam efikasno i jeftino pruziti usluge koje nam kao narodu i drzavi trebaju?

Slazemo li se oko osnovne ideje da lopovi moraju u zatvor?
osnovna ideja je jako lepa ali se svodi na mastanje, jer se kod nas pokazalo da tamo gde sjase Murta popece se Kurta.
pitanje sposobnih menadzera i rukovodilaca je diskutabilno,u danasnje vreme biti sposoban znaci umesan u kradji,vican laganju i manipulaciji a u osnovi nesposoban i neznalica ..tuzno i iritirajuce
''Domovino, hajde da svedemo racune ti i ja, uzmi sve sto si mi dala, na prvom mestu ime, koje ti vracam, pa me spasi svoje sudbine i svoga mraka.''
Ovo su reci zaboravljenog pisca Miodraga Bulatovica, koje ce biti odgovor svih nadolazecih sposobnih, mladih ljudi na ponudu da prihvate kormilo ove ''drzave''... Ne zameram im.
Da li bi trebalo pohapsiti sve politicare i njihove pulene na rukovodecim mestima, prekinemo placanje poreza i dazbina dok ne zaposlimo nove sposobne menadzere koji ce nam efikasno i jeftino pruziti usluge koje nam kao narodu i drzavi trebaju?

Aha..... samo što su lopovi prvo ukrali ključeve zatvora...... i zatvaraju samo kolege koji ne dele plen pošteno.....

Tonguelollol
Riba od glave smrdi.

BR jel to glava? MUP i SUD

Po toj logici treba najpre ovde uvesti red, ostalo ce se onda lakse resavati...
Ove ne mozes uFatiti ni za glavu, ni za rep... 8)
Riba od glave smrdi.

BR jel to glava? MUP i SUD

Po toj logici treba najpre ovde uvesti red, ostalo ce se onda lakse resavati...

Špricer, rekoh Ti da bIdeš 'ladan (inače ne'š da valjaš)..... wink

To što si postavio kao temu se zove ispravljanje krivog (khmmm) mrtvom magarcu......

MUP i sud su instrumenti, konce povlači neko drugi, a mi se bunimo, ali nam uređena država baš i ne odgovara...... inače bismo je davno uredili....
Ne mora bas da ga ispravlja mrtvom magarcu, moze on da ispravlja i krivu Drinu, ak' bas hoce. lol
Buni se? Nisam ni to primetio.

Ma ja se to pripremam teoretski za moj buduci zeljeni poziv: popuna fotelje u skupstini. Cujem da je u bifeu skupstine dobar spricer :D

Moram najpre da pohvatam sve konce pa da krenem u akciju...

------------------------------------------------------- ----------
LED je klizaviji od ribe
Ajmo Jovo na novo

Ne na novo....nanovo-sto znaci ponovo... wink

Nema tu nista novo,ima Tantalovih politickih tema prilicno,dupliras ih.... 8)
Ajmo Jovo na novo

Ne na novo....nanovo-sto znaci ponovo... wink

Nema tu nista novo,ima Tantalovih politickih tema prilicno,dupliras ih.... 8)

Pardoniram za dupliranje. A sto se tice na novi i nanovo. Da prostis ja ne pamtim da je nekad dobro bilo pa da idemo ponovo. Zato NOVO!

No kako Vi kazes Wink
Ma ne smetaju mi pravopisne greske,nego ovo je ipak citiranje narodne umotvorine,pa cenim da to ne treba prepevavati.... wink

A sto se teme tice,spremi se za gore...i od loseg ima gore.... wink

Moram ti odati tajnu!
Sposobni menadzer je amer, englez, nemac, francuz!
Dosao bi on rado ovde da ulozi i da napravi fabriku, ali mozes li ponuditi sposobnu radnu snagu?
Malo rintanja 8 sati dnevno, 5 do 6 dana u nedelji, sa par nedelja odmora?

hm... hm...

Onaj ko je to pokušao da uradi sad miriše cveće u korenu!!!!
Moram ti odati tajnu!
Sposobni menadzer je amer, englez, nemac, francuz!
Dosao bi on rado ovde da ulozi i da napravi fabriku, ali mozes li ponuditi sposobnu radnu snagu?
Malo rintanja 8 sati dnevno, 5 do 6 dana u nedelji, sa par nedelja odmora?

hm... hm...

Bullshit (sorry na izrazu). Daleko im lepa kuca.
Onda bi samo radili... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:16 am.