Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Napravimo top listu najboljih muzickih albuma ikada.

Ako muzicki album posmatramo kao umetnicko delo autora onda sigurno zasluzuje i da mu se divimo. Ukusi su razliciti pa nemojmo o njima ni raspravljati.

Da vidimo sta je to sto je vama licno na prvom mestu. Neka svako okaci svog favorita sa kratkim obrazlozenjem.
hm... pa nesto sto slusam svaki dan nemam, sve je kod mene prolazno
ali moj favorit jeste grupa Azra njih volim, a omiljene pesme su mi :

ma sve su mi drage na neki nacin Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Moj licni favorit medju albumima je definitivno:

Stevie Wonder - Fulfillingness´ First Finale, 1974.

- album koji i danas cenim kao i kad sam bio mali, album koji volim da slusam od prve do zadnje sekunde, album kojem se uvek vracam

Definitivno moj broj 1
ne mogu sada da menjam post i da ti kratko obrazlozim zasto, posto ja volim sve natenana i opsirno ....msm da objasnjavam, pisala bih do jutra Tongue

Ti bi sve do jutra.... Tonguelol

uvek oops

azra je kul

aham Smile

"Azra" jedina ima stvari, koje dobro zvuce kad ih ja pevam.... 8)
A "Graciju", znam i da drndnem na gitari da lici...E stara dobra vremena i skolske ekskurzije... :D :D 8)

Its been a while, otkad sam ja pustio ceo album od nekoga...I u vreme ploca i kaseta sam vise voleo kompilacije.Procentualno najboli odnos ukupan broj pesama/pesme koje mi se dopadaju, za mene imaju od nasih grupa EKV i Azra, a od stranih RollingStones i Creendance Clearwater Revival...
Ali ja suvise volim muziku da bih tako lako odbacio nekog.I stalno se iznova setim neceg sto mi se slusa.
Neki dan mi na pamet pala Ksenija Erker..."Proljece je otpocelo s kisom"...A nju je i Bog zaboravio...Youtube je zakon! 8) lol
EKV Par godina za nas.Sa Milanom Mladenovicem sam se poznavao,bolje receno bili smo prijatelji,a bio sam i na njegovom zadjem koncertu 94god U Nisu.Milan i Magi su bile i ostale legende,nase muzicke scene.
A sada neznam koga bi izdvojio,mozda Van Gogh,ali nisam siguran...
Vrlo zanimljiva tema.
Shta slusham od prve do poslednje pesme?Ima dosta toga.
Azru ne volEm.
A volEm npr: Grace Jones, Doors,Paty Smith,Thinery Corporation,White Lies,Frank Zappa,Led Zeppelin,Ramones.L7.CSS,Janes Addiction,Massive Atack.Prodigy,Jimi Hendrix,Jetro Tull,Luna (N.S.bend, ne ono sa Pinka),Pink Floyd,Billie Holiday,UNKLE,The Stranglers,Mahavishnu Orchestra,The Pixies,The Knife,The Cure,Royksopp,Sex Pistols,Santana,Rage Against The Machine,Beastie Boys,Nirvana,Peter Gabriel...e ne mogu vishe da kucam. Ako sam neshto pogreshno napisala, sorry iz glave sam "izvlachila". Ugl., od svih nabrojanih bendova i izvodjacha, postoji najmanje jedan album koji mogu da slusham od pochetka do kraja.
Pitanje o omiljenom je kao pitanje o detetu..baca mi se pegla od ove alegorije. Anyway,ako nekog bash sad PRECIZNO zanima koji album, koja postava,koja godina, rado cu zaviriti u hard i napisati.

Uh...
Svaki album ce pre ili kasnije dosaditi, znaci nije dovoljno dobar.

glasam za Mendelsonov E-mol koncert na violini, ona mi nikada ne moze dosaditi.

br. 2. ABBA, onaj album sa Happy New Year pesmom

br. 3. svetski sampion, Pink Floyd, Dark Side of the Moon, mada su odlicni i Final Cut i Wall
Azra je bas sraaa.. E, vak cemo.. Sinan Sakic, Mitar Miric, Semsa Suljakovic, 'alid Beslic.. Ah, da.. Dragana Mirkovic.. lollollol I NARAVNO BIJELO DUGME I MERLIN! Ta-raaa lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.