Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

AKO SE SRAMIS SVOG ZAVICAJA, AKO SE PRETVARAS I MASKIRAS U NESTO STO TI NE
PRIPADA, ONDA SI U SUSTINI NIKO I NISTA, NE CENE TE NI TAMO NI OVDE.
I meni se tako nesto mota po glavi... rollwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Svaka ti je ka Njegosevaa
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Тигар је бар нормалнији од тога вашег Његоша. Иди и прочитај Тигров блог, па ћеш се уверити и сам. И немој само да се спрдаш са човеком! А можда видиш конкуренцију у њему, јел?
Kako to izvesti,na koji nacin>voleo bi da znam.Medj ovim ljudima ima i javnih licnost! i reci Tigre na sta bi to licilo,ajde budi iskren i ja cu pokusati da te shvtim^.

Тигар је бар нормалнији од тога вашег Његоша. Иди и прочитај Тигров блог, па ћеш се уверити и сам. И немој само да се спрдаш са човеком! А можда видиш конкуренцију у њему, јел?

Uopete se ne sprdam nego se salim s,nenkicom,nije mi namera bilo skim da se sprdam ma ko bio.A konkurencija u cemu?Ne zelim ja nikome biti konkurencija ni u cemuu,samo bih da se salim i smejem ...mogu ja to i sam sa sobomm,jedino mi mozete zameriti sto ne biram temeee

Molim za malo postovanja u vezi Njegosa,stvarno nema smisla da pravis poredjenja,znas nije fer!
Sejloru, a sta se ti sekiras... Boli te uvo. wink
A zasto da biras teme, kada je svaka tema svastara... Wink

Ma ja dodjem da se zezam ovde,a ispadne da se sprdam ponizavam....a bas se nerviram kad mora da se pravdam bilo kome twisted Nek uporedjuje njegosa skim oce njena stvar i misljenjee...

negoo jel dozvoljeno pecanje ili je zabran

Ma ja dodjem da se zezam ovde,a ispadne da se sprdam ponizavam....a bas se nerviram kad mora da se pravdam bilo kome twisted Nek uporedjuje njegosa skim oce njena stvar i misljenjee...

negoo jel dozvoljeno pecanje ili je zabran

Dozvoljen je i lov i ribolov! Ja juce odstrelio divljg vepra,posle 8h,jurnjave po planini.Uh zamalo da mi iscepa kera,kada sam opalio,sanse da ga pogodim su bile 70:30,ali eto posrecilo mi se.
AKO SE SRAMIS SVOG ZAVICAJA, AKO SE PRETVARAS I MASKIRAS U NESTO STO TI NE
PRIPADA, ONDA SI U SUSTINI NIKO I NISTA, NE CENE TE NI TAMO NI OVDE.

roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

А кога и чему ти, Људмила, колико знам ти си просветни радник (учитељица вајнаWink, по чијем ти "плану и програму" учиш децу, по чијем, ако не НАШЕМ...СРПСКОМ песнику, мислиоцу и књижевнику...ЊЕГОШУ...сутра идем да испишем унуке из те "твоје" школе, ко нам све децу и чему их..."учи"....кукала нам мајка...
Iskreno, Vama Srbima ne treba neprijatelj.....uvjek neka svađa i prepucavanje Unhappy
Uh..pa te situacije umeju da deluju bash patetichno...
Najgore mi je kad insistiraju na urbanosti.To moraju da pomenu jedno 3 puta u 2 rechenice.Ili kao oni tzv reperi sa sela.Text pesme "Neoni piche,urok'o sam se u ulazu zgrade..."a ono na 30 km ni zgrade, ni ulichne rasvete, vec blatnjavi put,kuce i njive.
Obichno gledamo tu stranu priche.
Ali, shta je sa ljudima koji su iz grada doshli u selo? Kao npr ja.3o godina u Novom Sadu i sad u Staroj Pazovi.Ali ja se toga ne stidim.E sad kako me novi komshiluk dozivljava...to je druga pricha.Mislim da misle da se foliram...ali to sam ja-gradsko dete,ma gde zivela.

Choveka iz grada mozesh isterati, ali grad iz choveka nikada.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:24 am.