Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

MOZDA SMO NEPISMENI,ALI ISTO TAKO BRANILI SMO OTADZBINU NA SVAKOM KORAKU,UVEK SMO BILI SPREMNI DA ZIVOT DAMO KAKO U RATU TAKO U MIRU.POSLEDNJI POZDRAV GLASNIKU,ODAJ MO POCAST,NASEM KAPETANU,MOMCI IZ BRAZILA NA ZBORNO MESTO,JAVITE SE POZDRAV.
MOZDA SMO NEPISMENI,ALI ISTO TAKO BRANILI SMO OTADZBINU NA SVAKOM KORAKU,UVEK SMO BILI SPREMNI DA ZIVOT DAMO KAKO U RATU TAKO U MIRU.POSLEDNJI POZDRAV GLASNIKU,ODAJ MO POCAST,NASEM KAPETANU,MOMCI IZ BRAZILA NA ZBORNO MESTO,JAVITE SE POZDRAV.

VRAPAC mi je reko,da je GLASNIK,nestao jutros!Tamo je jedino DJELA iz okoline,javi mi na sat...tacno stanje.VRAPAC
NISTA NEZNAM,JA SAM NA VEZI,JAVI SE ZUJI,ON JE NA PUTU VAMO,ZA SADA NEMA POTVRDE,OVI SMRADOVI NAM BLOK-VEVE,KON,ZNAM ISPOSTAVA ZA DJUKU NONON-TIIP.JAVI.
NISTA NEZNAM,JA SAM NA VEZI,JAVI SE ZUJI,ON JE NA PUTU VAMO,ZA SADA NEMA POTVRDE,OVI SMRADOVI NAM BLOK-VEVE,KON,ZNAM ISPOSTAVA ZA DJUKU NONON-TIIP.JAVI.

NEGATIVNO,negativno SAT,NIJE U FUNKCIJI,idemo kod SRECKA,on je u kraju.ZA SADA NISTA POTVRDNO BLOK-S-PIJE VODU.

NEGATIVNO,negativno SAT,NIJE U FUNKCIJI,idemo kod SRECKA,on je u kraju.ZA SADA NISTA POTVRDNO BLOK-S-PIJE VODU.

ZUJA promenio pravac,rezerni SAT-ic u funkciji,UPERI-UKUCAJ-Rr-ISTO-povratno-K...
Do povratka i u cilj,sacekaj..1-4svi cekaju na PRIZOR-VIDJAM TE,ali sa LICEM U ORLA.GOTOVO.
VEVERAK na mestu,na mestu.Situacija 7,da 7.Posle 10h u vodi oko nule,GLASNIK-u opet kuca srce...VEVERAK,prlazi na NTC,RNT u funkciji,sve OHRID.Samo strumfovi zuje i ko mravi i ko komarci.VEVERAK ponavlja Situacija 7,da7.GLASNIK OPTER-FUNKCIES+SAN+NEZAVISAN+NASE POLJE.SAT-ic 1,2 OPTICAJ uz POZAJMICU i ODZAJMICU.GOTOVO.
VEVERAK na mestu,na mestu.Situacija 7,da 7.Posle 10h u vodi oko nule,GLASNIK-u opet kuca srce...VEVERAK,prlazi na NTC,RNT u funkciji,sve OHRID.Samo strumfovi zuje i ko mravi i ko komarci.VEVERAK ponavlja Situacija 7,da7.GLASNIK OPTER-FUNKCIES+SAN+NEZAVISAN+NASE POLJE.SAT-ic 1,2 OPTICAJ uz POZAJMICU i ODZAJMICU.GOTOVO.

PAPADOPULOS na mestu,potvrda Situacija 7,GLASNIK-NEZAVISAN+NASE POLJE.Prelazim na SAT1.Za dalje stanje KONTROLA-MIMOZE-POTPORA.GOTOVO
UVEK SMO BILI SPREMNI DA ZIVOT DAMO KAKO U RATU TAKO U MIRU.

Kada je u pitanju borba do poslednjeg coveka, tu je svaki pojedinac nezamenjiv... rolllol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Jooooooooooooooooojjjjjjjjjjjj TongueTongueTongue , el se ovo igramo "Planova"?

So me iste zvali? wink
Cekajte, idem i ja!!!
Listen very carefully I shall say this only once! lol
TULIPAN na položaju,stanje redovno 8)
Nestalo nam senfa na koti 47.... :?
Nestalo nam senfa na koti 47.... :?

Stiže i kečap lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:30 am.