Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Skoro svako misljenje ima neku vrednost,pogotovo ako trazimo vrednost,umesto da trazimo greske.Kada vam sledeci put neko izlozi svoje misljenje,umesto da to sudite i kritikujete,vidite da li mozete da pronadjete zrnce istine u tome sto ta osoba govori.
Kada sudite nekome ili njegovom misljenju,to zaista nista ne govori o toj osobi,ali govori o vama i vasaoj potrebi da osudjujete!
imal sto da se ebe odjeee,dje je ona nenkicaaa shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
. . . Kada vam sledeci put neko izlozi svoje misljenje,umesto da to sudite i kritikujete,vidite da li mozete da pronadjete zrnce istine u tome sto ta osoba govori.
. . .

Hm. roll

A da se proba sa - "Kada vam sledeci put neko izlozi svoje misljenje (makar i u obliku kritike) ,umesto da to sudite i kritikujete,vidite da li mozete da pronadjete zrnce istine u tome sto ta osoba govori."

p.s. Nikako da pronađu batinu sa (samo) jednim krajem. twisted
Skoro svako misljenje ima neku vrednost,pogotovo ako trazimo vrednost,umesto da trazimo greske.Kada vam sledeci put neko izlozi svoje misljenje,umesto da to sudite i kritikujete,vidite da li mozete da pronadjete zrnce istine u tome sto ta osoba govori.
Kada sudite nekome ili njegovom misljenju,to zaista nista ne govori o toj osobi,ali govori o vama i vasaoj potrebi da osudjujete!

...počnite tako što ćete potražiti zrnce istine, ili bar smislenosti u vlastitim postovima prije nego ih postavite...tako ćete olakšati i drugima da u tim postovima nešto nađu... wink

:D :D :D
rum_punch(manki)live.com
A, dobro je...vec sam se uplasila da je ovo nesto trajno, kad ono samo monofaza... rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Malo smaranja.... malo više smaranja... shock

Možda prođe? wink
Mene doslo jos visee shock cim se nenkica pojaviii lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
. . . Kada vam sledeci put neko izlozi svoje misljenje,umesto da to sudite i kritikujete,vidite da li mozete da pronadjete zrnce istine u tome sto ta osoba govori.
. . .

Hm. roll

A da se proba sa - "Kada vam sledeci put neko izlozi svoje misljenje (makar i u obliku kritike) ,umesto da to sudite i kritikujete,vidite da li mozete da pronadjete zrnce istine u tome sto ta osoba govori."

p.s. Nikako da pronađu batinu sa (samo) jednim krajem. twisted

Imam ja jednu, ali za posebne namene.

8)
da se nije bela reinkarnirala kao tigar? shock
imaju slicne sklonosti wink
da se nije bela reinkarnirala kao tigar? shock
imaju slicne sklonosti wink

lollollollollollollol
imal sto da se ebe odjeee,dje je ona nenkicaaa shock
Ajmo sejlore da opletemo jedan sex...mozda nam se i drugi pridruze, ako znaju korake... lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:06 pm.