Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Tema je provokativna i zamolio bih za oprez.

Ne zna se kO sve prati ovaj fOrum.
Nije nam namera da vredjamo tudje zemlje i narodi, već da prodiskutujemo o jednom dogadjaju koji je "iz temelja" uzdrmao jednu svetsku imperiju i promenio tokove svetske istorije, možda.

DakleM...

Kao što svi znamo pre nekoliko godina 11. septembra su srušene Kule Bliznakinje u Americi, mnogo je civila izginulo, nastala je velika materijalna šteta...

Svašta je do sada pisano i pričano o tom dogadjaju. Ima ih čak koji veruju i u to da su to sami Ameri "organizovali" preko Al Kaide, zbog nekih viših, strateških razloga..., tra la la...

Ovo je tema na kojoj možete izneti svoja saznanja ili razmišljanja o navedenom dogadjaju, njegovim naručiocima, organizatorima i izvršiocima, uzrocima i posledicama toga dogadjaja...

Verovatno ste razmišljali o bliznakinjama...
Ja jesam razmišljao na tu temu i stalno se pitam koliko bi mi aviona trebalo da sravnim celu ameriku do temelja evil
Tim su cinom otvorili sebi vrata za ,,legalno,,okupiranje svake zemlje ili postavljanje svoje vlade....,,treba unistiti terorizam i svaku vladu koja mu pruza podrsku,, eto zato su pale ,,blizankinje,,
sad se samo kaze koja je to vlada,ili pecina de se krijuu,a obicno se kriju eboih otac oko nafte negde xaxaxaxax
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ja stalno razmisljam o bliznakinjama... wink
Ja stalno razmisljam o bliznakinjama... wink

Ma sto ih vise gledas sve su nekako isteeee xaxaxaxax
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
kisses from Lucy and Stacy 8)
((http://www.fotorola.com/uploads/dc277e2db0.gif))
Tjah.. Nemci koje VI ne volite misle.. Da je sve to Amerika sama sebi napravila..

Najnovija istrazivanja su pokazala da je Glavni kasirao ogromnu lovu za sve to od osiguranja..

Da je nekoliko dana pre toga nestalo struje, ne secam se tacno koliko minuta.. Ali dovoljno dugo da bi se svugde u prizemlju postavio dinamit.. Komicni ljudi u plavoj odeci su ulazili i izlazili.. (potvrdjuje snimak).. Vanzemaljci mozda..

O pojedinostima drugi put..
911 was an blow job!

shockshockshock

nemo' nista da se cudis, to je cak mozda i bolja formulacija dogadjaja wink
Niko ništa ne sme da napiše da se ne zameri Americi i njenim tajnim službama.

Vi što tvrdite da su to Ameri samo organizovali el imate neke dokaze za takve tvrdnje ili samo sumLJate bez ikakvog osnova?

8) Meni to ne liči da je baš tako bilo.
Bila je dokumentacija na TV-Svabija koja je trajala tri sata.

I ne umisljaj da se Nemci boje Amera.. To je tvoja fantazija.

Ameri su to uradili namerno.
neki kazu da je Bin Laden sedeo sa Busom kada se dogodio 911, a da je Al Kaida samo ime foldera u nekom od racunara u Pentagonu...
licno mislim da je Amerika sama inicirala dogadjaj a u cilju bolje i vece kontrole gradjana zasnovane na panici... ko zna...

Ameri su to uradili namerno.

Ne verujem, uveri me.

Otkud znaš?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.