Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

to si upravu,zadnje vreme je isto..ne odgovaras na PP,nema vise prica u porukama na f.b...tajac..no dobro..bice bolje..valjda cemo odraditi jos jednom zajedno koj prevod lepih pesama ko ranje?? wink
mnogo manje vremena sam na netu, imala sam problema sa racunarem pa sam u zaostatku, a imam i mnogo posla oko mog second job... ipak, sve to nije razlog da napises ono pre neko vece. ne secam se da sam te bilo cime uvredila ili se u bilo kom momentu ponela ruzno prema tebi makar u naznaci da bi moje ime spominjala u onakvom kontekstu.

na kraju, kod mene se samo psu kaze:"budi mirna" wink
Skini bre to sa glave! lollollol

Nato ovo je ozbiljna tema o Dostojevskom,ako si pročitala nešto piši ako nisi nalepi sliku lollollol
a, sto se tice prevoda, rado. uvek
[quote="nell"]mnogo manje vremena sam na netu, imala sam problema sa racunarem pa sam u zaostatku, a imam i mnogo posla oko mog second job... ipak, sve to nije razlog da napises ono pre neko vece. ne secam se da sam te bilo cime uvredila ili se u bilo kom momentu ponela ruzno prema tebi makar u naznaci da bi moje ime spominjala u onakvom kontekstu.

na kraju, kod mene se samo psu kaze:"budi mirna" wink[/quote

e ovako..jos jednom ti ponavljam da si bila pomenuta u kontektstu ali ne mom nego mikinom.
2.ako sam pogresila gramaticki,msm na ono"budi mirna" unapred uzvinjavam,nisam te uporedila sa psom,veruj mi
3.ne pada mi na pamet da sad padam u bunar dokazivanija i ispravljanija.onaj ko me razumeo,razumeo,oni ko ne i ne moraju.]
Skini bre to sa glave! lollollol

Nato ovo je ozbiljna tema o Dostojevskom,ako si pročitala nešto piši ako nisi nalepi sliku lollollol

Nja, nja, nja.. Nece mi Nell zamjerit´.. Odo da skocim u kadu, kad se vrnem.. Ok.? wink
ma, kakvi zameriti, kod mene ti je demokratija Nato Smile
e ovako..jos jednom ti ponavljam da si bila pomenuta u kontektstu ali ne mom nego mikinom.
2.ako sam pogresila gramaticki,msm na ono"budi mirna" unapred uzvinjavam,nisam te uporedila sa psom,veruj mi
3.ne pada mi na pamet da sad padam u bunar dokazivanija i ispravljanija.onaj ko me razumeo,razumeo,oni ko ne i ne moraju.

nema potrebe nista da dokazujes, samo sam ti skrenula paznju da je ono sto si rekla veoma ruzno wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:09 am.